123456789101112 Restauracja "Na Skrajnej", Ząbki - GdzieZjesc.info - Restauracja Ząbki Praska Giełda Spożywcza

4.3

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.3 (18 recenzji, 176 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 18 recenzji

Informacje - Restauracja "Na Skrajnej"

ul. Skrajna 1A,
05-091 Ząbki
tel: (22) 781 70 29, 519 064 128
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Praska Giełda Spożywcza
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 70 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 50-70
Specjalność lokalu: Wiejska kaczka pieczona w stylu polskim w ziołach podawana z żurawiną, pieczonym jabłkiem oraz opiekanymi ziemniakami z przyprawami

Opis - Restauracja "Na Skrajnej"

Restauracja "na skrajnej" odkrywa tajemnice polskiej kuchni, nie tylko w sposobie przyrządzania i podawania, ale przede wszystkim w jakości i specyfice surowców z których powstają potrawy.

Ważna jest również atmosfera, w której delektujemy się smakiem, a ona jest niepowtarzalna. Stary dom włościański, w którym mieści się restauracja „na skrajnej” wtulony jest w las sosnowy, został on zbudowany z drewna i kamienia, jest bogato zdobiony podlaskimi ornamentami. Otaczający go las sprawia, że czujemy się jak na wsi, a nie 7 km. od centrum Warszawy.

Restauracja „na skrajnej” oferuje 100 miejsc w 4 salach w tym: sala 50 osobowa z tarasem i widokiem na ogród, sala 30 os. „barowa” z bezpośrednim wyjściem na ogród, sala 20 os. „za piecem” oraz sala 10 os. - „malinowa” - idealna na spotkania biznesowe.

Stylowa, kameralna aranżacja wnętrz, rozmieszczenie przestrzenne sal w lokalu, a także bajkowy ogród pozwalają na organizację szeregu imprez.

Recenzje - Restauracja "Na Skrajnej"

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Restauracja "Na Skrajnej"

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną