Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje polskie są bardzo różnorodne i zróżnicowane regionalnie. W zależności od regionu, mogą się różnić nie tylko składniki, ale także sposób przygotowywania potraw. W restauracjach z kuchnią polską znajdziecie dużo mięsa (zwłaszcza wieprzowego i drobiowego), ziemniaków, kapusty i różnego rodzaju kasz. Do popularnych potraw należą bigos, pierogi, kiełbasa oraz różnego rodzaju zupy i zapiekanki.

W ostatnich latach kuchnia polska ewoluowała i pojawiło się wiele nowoczesnych interpretacji tradycyjnych dań.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Kielcach. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Kielcach według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Kielcach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Kielce 10Chęciny 1Gnojno - Glinka 1

Średnia ocena:  4.0 (8 recenzji, 55 głosów)

Jedzenie4.5

Wystrój4.5

Obsługa4.8

Ceny4.6

ul. Armii Krajowej (przy trasie E7),
26-060 Chęciny
tel: (41) 315 10 33

Opis

Restauracja „Pod Zamkiem” położona jest w malowniczej okolicy na terenie ziemi świętokrzyskiej. Lokal posiada trzy sale na około 140 osób i obszerny taras. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz eleganckie wnętrza są tylko dodatkiem do obszernej oferty szefa kuchni.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Sienkiewicza 78 (Best Western Grand Hotel),
25-501 Kielce
tel: (41) 365 50 25

Opis

Kochamy to, co robimy, dzięki czemu stale dążymy do doskonalenia przepisów, ich nowej interpretacji i kreatywnego prezentowania potraw. Szukamy, eksperymentujemy i odkrywamy bogactwo nowych smaków, czerpiąc inspirację z tradycji kulinarnej naszego regionu.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Łódzka 187,
25-536 Kielce
tel: (41) 249 16 06

Opis

Organizujemy: Wesela, Komunie, Bierzmowanie, Stypy.

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Nasza restauracja jest dla wszystkich tych, którzy pragną zjeść świeży lunch, wyśmienity obiad czy pyszną kolacje w przytulnej atmosferze. U nas napijecie się Państwo także znakomitej kawy oraz zjecie świeże, domowe wypieki.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Ściegiennego 260,
25-116 Kielce
tel: 728 892 354

Opis

Witamy w Restauracji Telegraf w Kielcach. Nasza samoobsługowa restauracja oferuje dania kuchni staropolskiej na miejscu i na wynos. Serwujemy do posiłków piwo lub wino. Przed lokalem na zmotoryzowanych  czeka wygodny parking, a w lokalu specjalnie dla gości mamy Wi-Fi.

Polne smaki

kategoria: Restauracje polska, Kielce

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów poprzez ciągłe oferowanie wysokiej jakości posiłków, obsługując klientów przyjaźnie i szybko w czystym przyjemnym otoczeniu. Bogactwo potraw naszej kuchni powoduje, że każdego dnia nasze menu zmienia się.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Pasja kulinarna i doświadczenie biznesowe, właściwy moment i właściwi ludzie - wszystko to sprawiło, że nasza restauracja ruszyła i nabiera coraz większego rozpędu. I to siłami natury, bez chemicznych dopalaczy! Zapraszamy do nas, tak samo jak gotujemy - całym sercem.

Restauracja NOT

kategoria: Restauracje polska, Kielce

Średnia ocena:  4.3 (10 recenzji, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.5

Obsługa4.9

Ceny5.0

Opis

Zapraszamy na pyszne domowe obiady. W naszej restauracji można tanio i smacznie zjeść polskie przysmaki. Oferujemy zestawy obiadowe już od 14zł.

Organizujemy również różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: urodziny, imieniny, chrzty, komunie, przyjęcia, bankiety, obsługe wycieczek.  

Średnia ocena:  4.3 (6 recenzji, 56 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.8

Opis

Restauracja „Monte-Carlo” powstała w lutym 2001 roku. Od tego czasu lokal ten skupia coraz większą grupę stałych i wiernych klientów, jak również stał się miejscem spotkań rodzinnych i firmowych. W lokalu panuje rodzinna atmosfera w rajdowo - motoryzacyjnym wystroju.

Zajazd Marzenie

kategoria: Restauracje polska, Gnojno

Średnia ocena:  4.5 (12 recenzji, 117 głosów)

Jedzenie4.7

Wystrój4.7

Obsługa4.8

Ceny4.9

Glinka 16,
28-114 Gnojno
tel: 608 030 344

Opis

Wyśmienita kuchnia polska i wspaniała domowa atmosfera lokalu pozwalają na chwilę relaksu i odpoczynku. Potrawy wykonywane są z wysokiej jakości produktów dzieki czemu serwowane posiłki są zawsze smaczne i świeże.