Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje polskie są bardzo różnorodne i zróżnicowane regionalnie. W zależności od regionu, mogą się różnić nie tylko składniki, ale także sposób przygotowywania potraw. W restauracjach z kuchnią polską znajdziecie dużo mięsa (zwłaszcza wieprzowego i drobiowego), ziemniaków, kapusty i różnego rodzaju kasz. Do popularnych potraw należą bigos, pierogi, kiełbasa oraz różnego rodzaju zupy i zapiekanki.

W ostatnich latach kuchnia polska ewoluowała i pojawiło się wiele nowoczesnych interpretacji tradycyjnych dań.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Łodzi. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Łodzi według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Łodzi, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Łódź - Bałuty 9Łódź - Śródmieście 5Łódź - Górna 4Łódź - Widzew 3Łódź - Polesie 2Brzeziny 1Pabianice 1

Restauracja Polka

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  4.6 (23 recenzje, 54 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.9

Ceny4.7

ul. Ogrodowa 19a (C.H. Manufaktura),
91-065 Łódź
tel: (42) 630 35 30

Okolica: Park Staromiejski, Muzeum Miasta Łodzi, Centrum Nauki Experymentarium

Opis

Najbardziej znana restauratorka w Polsce jest artystką malarką, absolwentką Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. Jej restauracje są prawdziwymi dziełami sztuki – nie tylko kulinarnej. Zawsze dekoruje je samodzielnie, zmieniając tym samym każde miejsce w niepowtarzalną przestrzeń pełną kunsztu i artyzmu. Mówi o sobie, że jest reżyserem sztuki, w której każdy z gości jej restauracji gra główną rolę. Niekwestionowany autorytet kulinarny, od lat doceniana przez branżę i miliony Polaków.

Restauracja Polka w Łodzi, to miejsce słynące z tradycyjnych polskich smaków, wykwintnych dań i niesamowitej atmosfery. Doskonała lokalizacja w odrestaurowanej łódzkiej Manufakturze, dbałość o najwyższe standardy kulinarne oraz życzliwa obsługa – to wszystko, co oczekuje na Państwa codziennie w restauracji Polka. Z całą pewnością wyśmienite dania kuchni staropolskiej i regionalnej, połączone z niezwykłą fantazją Magdy Gessler gwarantują nowe doznania kulinarne.

Rajskie Jadło

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 58 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Serwowane menu to mieszanka wielu inspiracji i ciągłego dążenia do doskonalenia kunsztu organizacji każdego wesela, imprezy, konferencji. Zapewniamy usługi cateringowe na najwyższym poziomie, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań dzięki którym w pamięci Państwa gości pozostaną pozytywne wspomnienia.

Cafe Cykada

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  3.9 (0 recenzji, 72 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Piotrkowska 137,
90-434 Łódź
tel: (42) 637 47 44

Opis

"Cykada"-obiady domowe zaprasza Państwa do wędrówki kulinarnej po "Kuchni Polskiej", pełnej wspaniałych smaków i aromatów.Nie jest to zwykłe miejsce, jakich jest wiele, ale przytulny, familijny lokal, w którym pozbywamy się codziennych trosk.Organizujemy przyjecia okolicznosciowe

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Stefanowskiego 17 (Wjazd/wejście od Politechniki 2),
90-563 Łódź
tel: 509 306 888

Opis

Jest to wymarzone miejsce na spotkanie przy stole: od kameralnych rodzinnych obiadów poprzez biznesowe spotkania i bankiety, do niezapomnianych wesel, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

...serdecznie witamy Państwa w restauracji mieszczącej się w Hotelu Boss przy ul. Tatrzańskiej 11 w Łodzi.Restauracja znajduje się na parterze i czynna jest codziennie od godziny 7:00 do 22:00. Ceny konsumpcji są następujące: - śniadanie 20,-zł - obiad 30,-zł -kolacja 20,-zł Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Dworek

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 54 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Dworek potocznie zwana Dworkiem Zielińskich położona jest na obrzeżu parku krajobrazowego wzniesień łódzkich. Lokal istnieje od początku lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Słynie z wyśmienitej kuchni, miłej obsługi i atrakcyjnego położenia.

Restauracja Marie

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  4.2 (2 recenzje, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Zapraszamy Państwa do organizacji wszelkiego rodzaju imprez w Naszej restauracji, gdzie do dyspozycji mamy dwie klimatyzowane sale. Restauracja może jednorazowo przyjąć i profesjonalnie obsłużyć do 80 osób. Połączenie dobrej kuchni, stylizowanego wystroju wnętrza i miłej obsługi.

Restauracja Parkowa

kategoria: Restauracje polska, Brzeziny

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 56 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Kościuszki 42,
95-060 Brzeziny
tel: (46) 874 24 76

Opis

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe: komunie, chrzciny, urodziny... Realizujemy indywidualne zamówienia na wynos zgodnie z Państwa życzeniami. Wynajmujemy sale na szkolenia, prezentacje, konferencje. Z naszej oferty korzystają firmy handlowe, usługowe i reklamowe, szkoły oraz kluby sportowe.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Nasza restauracja oferuje: smaczne dania kuchni polskiej, miłą i fachową obsługę,przyjazną atmosferę,organizację imprez okolicznościowych. Lokal klimatyzowany, obowiązuje zakaz palenia. Zapraszamy również na nasze promocyjne zestawy obiadowe z dwóch dań od wtorku do piątku w godzinach 13-16.

Cud Miód Fabryczna

kategoria: Restauracje polska, Łódź

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Cud Miód jest niebanalną i przyjemną restauracją w Łodzi, idealną na spotkania biznesowe, lunch, spotkania z przyjaciółmi oraz rodzinny obiad.