Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Łodzi, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Łódź - Bałuty 1Łódź - Polesie 1

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Limanowskiego 194/196,
91-027 Łódź
tel: 692 351 218

Opis

Przyjemny lokal, gdzie można skosztować zawsze świeżą żywność m.in surówki, mięsa (wszystko bez konserwantów). Dodatkowo firma prowadzi catering na terenie Łodzi. Skontaktuj się już teraz 5% zniżki.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Nowe Sady 11,
94-102 Łódź
tel: (42) 688 11 41

Opis

Jesteśmy sprawdzoną marką. Wielu klientów przekonało się już o wysokiej jakości naszych usług. O dobre imię firmy dba wykwalifikowany, kulturalny personel: świetni kucharze, reprezentacyjna i elegancka obsługa oraz nasi współpracownicy.