Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Trójmieście, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gdańsk 2Gdańsk - VII Dwór 1Gdynia - Chwaszczyno 1

BanGlob

kategoria: Firmy Cateringowe, Gdynia

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Norwida 4C,
81-434 Gdynia
tel: (58) 620 43 29

Opis

Firma cateringowa BanGlob świadczy usługi podczas wydarzeń państwowych, sportowych, dla strefy nauki i biznesu, dla firm i dla domu.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Kołobrzeska 41c I piętro,
80-391 Gdańsk
tel: 720 878 786

Opis

Dr Bardadyn proponuje bogaty wybór naturalnych i wartościowych dla zdrowia produktów: świeżych koktajli o działaniu zdrowotnym według receptur Dr Marka Bardadyna, świeżych soków owocowych i warzywnych, doskonałych sałatek, tortilli, panini i calzone. Najedz się zdrowo!

Machandel

kategoria: Firmy Cateringowe, Gdańsk

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Machandel to profesjonalna firma cateringowa z Gdańska oferująca kompleksową obsługę gastronomiczną wesel, pikników, konferencji i innych wydarzeń okolicznościowych. Bogate menu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zaspołu pozwalają na swobodne wpasowanie się w konwencję każdego przyjęcia.

Średnia ocena:  3.1 (0 recenzji, 8 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Piotra Norblina 23,
80-304 Gdańsk
tel: 508 458 360

Opis

Receptura catering. Usługi cateringowe.