Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Poznaniu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Poznań 1Poznań - Grunwald 1Poznań - Stare Miasto 1

Fitway

kategoria: Firmy Cateringowe, Poznań

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

W naszym menu nie znajdziesz potraw pozbawionych smaku, monotonnych dań często kojarzących się z kuchnią dietetyczną. Nie znajdziesz także produktów light, które kosztem obniżonej kaloryczności mają w sobie chemiczne substancje słodzące.

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 55 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrójb/d

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Głogowska 60-101,
60-750 Poznań
tel: 739 222 692

Opis

Haiku Sushi, to najlepszy bar sushi na dowóz w POLSCE, ostatnio również z nowo otwartym punktem w Poznaniu. Najważniejszą cechą naszych produktów jest jakość i świeżość.

H.M. GASTRO

kategoria: Firmy Cateringowe, Poznań

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Woźnicka 5,
60-168 Poznań
tel: 508 098 210

Opis

Organizowanie obiadów i imprez firmowych, bankietów, spotkań w większym gronie, wesel, chrzcin i innych okazji to tylko część atrakcji, jakie możemy zapewnić. Obsługujemy Poznań i okolice, w tym Komorniki i Plewiska.