Reklama
obrazek

Wystarczy trochę mleka, mąki, proszku do pieczenia i szczypta soli. Tak łatwo tworzy się ciasto do naleśników. Mogą być cienkie i chrupiące na brzegach lub niewielkich rozmiarów albo grube i miękkie w środku - wybór jest ogromny. Wiedzą o tym najlepiej kucharze Naleśnikarni, które nie tylko tworzą doskonałe ciasto, ale oferują rozmaite wypełnienia naleśników. Bo przecież to nie tylko najpopularniejsze u nas naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ale także ze świeżymi owocami - malinami, ananasami, pomarańczami, winogronami, czereśniami i gruszkami oraz słodką śmietaną lub syropem klonowym, z prażonymi jabłkami i cynamonem, polane wyśmienitym sosem czekoladowym. To także naleśniki przygotowane nie na słodko, ale na przykład ze szpinakiem i serem feta, z bazylią, papryką i pomidorami, z mozarella i szynką, z kurczakiem w sosie barbeque. a nawet naleśniki z masłem czekoladowym i orzeszkami. Jest jedna, najważniejsza cecha naleśników - ich przygotowanie zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, dlatego poszukajmy Naleśnikarni w pobliżu naszego domu i rozkoszujmy się ich wyśmienitym i oryginalnym smakiem.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Poznaniu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Poznań - Grunwald 1Poznań - Stare Miasto 1

MANEKIN Poznań

kategoria: Naleśnikarnie, Poznań

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 60 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Kwiatowa 3,
81-366 Poznań
tel: (61) 222 00 01

Opis

Znana i ceniona sieć restauracji Manekin, ku zadowoleniu wielbicieli naleśników, dotarła w końcu również do Wielkopolski. To restauracja usytułowana w samym sercu Poznania, zaledwie kilka kroków od głównego deptaka.

Skarbiec Smaków

kategoria: Naleśnikarnie, Poznań

Średnia ocena:  3.4 (1 recenzję, 57 głosów)

Jedzenie2.0

Wystrój3.0

Obsługa5.0

Ceny2.0

Opis

Rodzinna atmosfera nie tylko na fotografiach, ale i na talerzach naszych gości. Kusi wnętrzem i ciepłem wystroju, może nasycić niejednego i zaskoczyć - jak nazwa głosi - smakiem. To tutaj znaleźć można odprężenie i spokój, którego często tak bardzo nam brakuje.