Reklama
obrazek

Wystarczy trochę mleka, mąki, proszku do pieczenia i szczypta soli. Tak łatwo tworzy się ciasto do naleśników. Mogą być cienkie i chrupiące na brzegach lub niewielkich rozmiarów albo grube i miękkie w środku - wybór jest ogromny. Wiedzą o tym najlepiej kucharze Naleśnikarni, które nie tylko tworzą doskonałe ciasto, ale oferują rozmaite wypełnienia naleśników. Bo przecież to nie tylko najpopularniejsze u nas naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ale także ze świeżymi owocami - malinami, ananasami, pomarańczami, winogronami, czereśniami i gruszkami oraz słodką śmietaną lub syropem klonowym, z prażonymi jabłkami i cynamonem, polane wyśmienitym sosem czekoladowym. To także naleśniki przygotowane nie na słodko, ale na przykład ze szpinakiem i serem feta, z bazylią, papryką i pomidorami, z mozarella i szynką, z kurczakiem w sosie barbeque. a nawet naleśniki z masłem czekoladowym i orzeszkami. Jest jedna, najważniejsza cecha naleśników - ich przygotowanie zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, dlatego poszukajmy Naleśnikarni w pobliżu naszego domu i rozkoszujmy się ich wyśmienitym i oryginalnym smakiem.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Łodzi, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Łódź - Bałuty 1Łódź - Polesie 1Łódź - Śródmieście 1

MANEKIN Łódź

kategoria: Naleśnikarnie, Łódź

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 59 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. 6 Sierpnia 1,
81-366 Łódź
tel: (42) 671 07 84

Opis

Ogólnopolska sieć restauracji Manekin dotarła do Łódzi. Warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny klimat każdego lokalu tego typu.

Pan Kejk

kategoria: Naleśnikarnie, Łódź

Średnia ocena:  3.1 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Drewnowska 58 (Manufaktura),
90-422 Łódź
tel: (42) 630 19 29

Opis

Nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi!

Impresja

kategoria: Naleśnikarnie, Łódź

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Stefanowskiego 17 (wejście od ul. Radwańskiej),
90-537 Łódź
tel: 509 028 533

Opis

Pożywna kanapka na rozpoczęcie dnia? Smakowity naleśnik na lunch? A może słodki deser po dniu pełnym wrażeń? Zapraszamy,u nas zaznasz smaku domowej kuchni.