Reklama
obrazek

Wystarczy trochę mleka, mąki, proszku do pieczenia i szczypta soli. Tak łatwo tworzy się ciasto do naleśników. Mogą być cienkie i chrupiące na brzegach lub niewielkich rozmiarów albo grube i miękkie w środku - wybór jest ogromny. Wiedzą o tym najlepiej kucharze Naleśnikarni, które nie tylko tworzą doskonałe ciasto, ale oferują rozmaite wypełnienia naleśników. Bo przecież to nie tylko najpopularniejsze u nas naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ale także ze świeżymi owocami - malinami, ananasami, pomarańczami, winogronami, czereśniami i gruszkami oraz słodką śmietaną lub syropem klonowym, z prażonymi jabłkami i cynamonem, polane wyśmienitym sosem czekoladowym. To także naleśniki przygotowane nie na słodko, ale na przykład ze szpinakiem i serem feta, z bazylią, papryką i pomidorami, z mozarella i szynką, z kurczakiem w sosie barbeque. a nawet naleśniki z masłem czekoladowym i orzeszkami. Jest jedna, najważniejsza cecha naleśników - ich przygotowanie zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, dlatego poszukajmy Naleśnikarni w pobliżu naszego domu i rozkoszujmy się ich wyśmienitym i oryginalnym smakiem.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Białymstoku, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Białystok 1Białystok - Piaski 1

Retrospekcja

kategoria: Naleśnikarnie, Białystok

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zapraszamy serdecznie do naleśnikarni Retrospekcja, w której oferujemy Państwu szeroką gamę przepysznych naleśników o tradycyjnych smakach, jak również tych, które przypominają Egzotyczne Podróże Kulinarne. Oferujemy również zdrowe i świeże sałatki, zawijasy, słodkości oraz przepyszną kawę.

Naleśniki Jak Smok

kategoria: Naleśnikarnie, Białystok

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 62 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.0

Ceny5.0

ul. Lipowa 12,
15-427 Białystok
tel: 502 227 127

Opis

"Naleśniki Jak Smok" to restauracja posiadająca atrakcyjną wszechstronną smakowo ofertę naleśników, wypełnionych farszem w trzech różnych rodzajach: wytrawnym, wegetariańskim i słodkim. Razem 57 pozycji. Tradycyjnych polskich pierogów w kilkunastu rodzajach oraz pizzy w kilkudziesięciu rodzajach.