Reklama
obrazek

Wino uznawane jest za jedno z bardziej eleganckich i wytwornych alkoholi. Istnieją setki odmian, smaków i rodzajów wina. Jego smak oraz bukiet zapachowy zależy od rodzaju szczepów winogron, sposobu ich uprawy, klimatu i ziemi, na której się je uprawia oraz od sposobu winifikacji. Zobacz, co proponują właściciele najlepszych winiarni i domów wina w Polsce. Porozmawiaj z nimi, spotkaj się i skosztuj wiedzy o tym cudownym trunku! "Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla czlowieka, jeżeli zdrowy lub chory bedzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie" Hipokrates

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Białymstoku, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Białystok - Piaski 1Białystok - Przydworcowe 1

La Bella

kategoria: Winiarnie

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Akademicka 26a,
61-834 Białystok
tel: (85) 742 22 20

Opis

W sercu Białegostoku nie może zabraknąć prawdziwej włoskiej pizzerii. Mieścimy się przy ul. Akademickiej w pobliżu Pałacu Branickich i jego niepowtarzalnych parków. W ciepłe dni siedząc w naszym ogródku można delektować się nie tylko smacznymi potrawami, ale również niepowtarzalną scenerią.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Młynowa 19,
15-404 Białystok
tel: 664 329 645

Opis

W menu można znaleźć wina z różnych zakątków świata, niedocenianej wciąż Gruzji, ale też z Francji, Chile czy Australii. Piwosze nie muszą się obawiać, dostępne jest również piwo z regionalnych browarów. W jesiennie i zimowe dni szczególnie polecane jest natomiast grzane wino i piwo.