Reklama
obrazek

Wino uznawane jest za jedno z bardziej eleganckich i wytwornych alkoholi. Istnieją setki odmian, smaków i rodzajów wina. Jego smak oraz bukiet zapachowy zależy od rodzaju szczepów winogron, sposobu ich uprawy, klimatu i ziemi, na której się je uprawia oraz od sposobu winifikacji. Zobacz, co proponują właściciele najlepszych winiarni i domów wina w Polsce. Porozmawiaj z nimi, spotkaj się i skosztuj wiedzy o tym cudownym trunku! "Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla czlowieka, jeżeli zdrowy lub chory bedzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie" Hipokrates

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Szczecinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Szczecin 2

Wine Bar Cafe NIEBO

kategoria: Winiarnie, Szczecin

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 46 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Podzamcze Rynek Nowy 5,
70-533 Szczecin
tel: (91) 433 11 25

Opis

Pragniemy powitać Państwa w Wine Bar Cafe NIEBO proponując ciekawą podróż po krainie smaku. Tysiące niewielkich autorskich restauracyjek, rozsianych po całym świecie, codziennie wysyła swoich gości w kulinarne podróże i chwile oderwane od zgiełku oraz pośpiechu.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 43 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Sienna 8,
70-542 Szczecin
tel: (91) 488 81 72

Opis

Proponujemy doskonały mariaż jedzenia z winem w klimatycznych wnętrzach naszej winiarni. Do państwa dyspozycji czeka blisko 300 gatunków win. Relaksująca muzyka i doświadczeni sommelierzy pozwolą cieszyć się każdą chwilą spędzoną w naszej restauracji.