Reklama
obrazek

Lunch jest szybki, lekki posiłek spożywany w trakcie krótkiej przerwy obiadowej. Podaje sie gp zazwyczaj w godzinach miedzy 12°° a 16°°. Posiłek ten obejmuje przekaski lub zupy, dania glówne z ryb lub miesa, potrawy slodkie, sery, salatki, napoje zimne i gorace. Lunch moze byc poprzedzony koktajlem lub aperitifem. W restauracjach zazwyczaj w tym czasie przygotowane sa specjalne zestawy, często w promocyjnych cenach. Brunch natomiast jest posiłkiem jadanym późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Często lokale oferują specjalne dania brunchowe przede wszystkim w weekendy - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poniżej przygotowaliśmy listę firm, które zapraszają na lunch zarówno do swoich lokali, jak i oferują dostawy lunchy do biur, domów.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Szczecinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Szczecin 3Szczecin - Prawobrzeże 1

Obiady domowe Pop-Eye

kategoria: Lunch, Szczecin

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 53 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Posiłki dla przedszkoli, szkół, posiłki regeneracyjne   posiłki dostarczamy na ciepło w zamykanych opakowaniach jednorazowych (lunchbox`ach) wraz z kompletem sztućców i serwetką, wszystko zgodnie z wymogami systemu jakości żywności HACCP. Imprezy okolicznościowe organizujemy CATERING.

Łasuch dania domowe

kategoria: Lunch, Szczecin

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie cateringu. Zapewniamy obsługę imprez, szkoleń i innych spotkań, a także dowóz posiłków do firm. Dzięki nam smacznie zjesz i zarazem miło spędzisz czas. Imprezy okolicznościowe to szczególne wydarzenia, które z naszą pomocą zyskują odpowiednią oprawę.

Pasibrzuch

kategoria: Lunch, Szczecin

Średnia ocena:  4.3 (7 recenzji, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Pasibrzuch zaprasza!

Meraki Bar

kategoria: Lunch, Szczecin

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Al. Wojska Polskiego 20,
70-471 Szczecin
tel: 609 652 467

Opis

Oferujemy wybór wyjątkowych przekąsek, dań na ciepło, deserów i ciast a także delikatesy na wynos. Dla entuzjastów kuchni warsztaty kulinarne.