Reklama
obrazek

Lunch jest szybki, lekki posiłek spożywany w trakcie krótkiej przerwy obiadowej. Podaje sie gp zazwyczaj w godzinach miedzy 12°° a 16°°. Posiłek ten obejmuje przekaski lub zupy, dania glówne z ryb lub miesa, potrawy slodkie, sery, salatki, napoje zimne i gorace. Lunch moze byc poprzedzony koktajlem lub aperitifem. W restauracjach zazwyczaj w tym czasie przygotowane sa specjalne zestawy, często w promocyjnych cenach. Brunch natomiast jest posiłkiem jadanym późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Często lokale oferują specjalne dania brunchowe przede wszystkim w weekendy - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poniżej przygotowaliśmy listę firm, które zapraszają na lunch zarówno do swoich lokali, jak i oferują dostawy lunchy do biur, domów.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bielsku-Białej, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bielsko-Biała 3

Zupolandia

kategoria: Lunch, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.5 (2 recenzje, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój3.0

Obsługa5.0

Ceny3.0

ul. Cechowa 11,
43-300 Bielsko-Biała
tel: 790 777 003

Opis

Szybkie jedzenie. Jedzenie na wynos. Catering. Duży wybór zup, kremów. Pierogi, kluski na parze, makarony i pampuchy. Dania kuchni polskiej.

Obiadowo

kategoria: Lunch, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Piastowska 7,
43-300 Bielsko-Biała
tel: 666 107 090

Opis

Obiadowo to miejsce, gdzie każdy za niewielkie pieniądze posili się smacznie, zdrowo i do syta. Nasze świeże obiady cieszy się coraz większą popularnością w Bielsku-Białej i okolicach. Codzienne zadowolone twarze stałych klientów to najlepsza rekomendacja naszych działań.

Deka Smak

kategoria: Lunch, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Mostowa 5,
43-300 Bielsko-Biała
tel: Brak

Opis

Z miłości do dobrego jedzenia. Z pasji do gotowania. Z przyjemności czerpanej ze wspólnych biesiad. Tak powstał Deka Smak. Do dziś nic się nie zmieniło.