Reklama
obrazek

Lunch jest szybki, lekki posiłek spożywany w trakcie krótkiej przerwy obiadowej. Podaje sie gp zazwyczaj w godzinach miedzy 12°° a 16°°. Posiłek ten obejmuje przekaski lub zupy, dania glówne z ryb lub miesa, potrawy slodkie, sery, salatki, napoje zimne i gorace. Lunch moze byc poprzedzony koktajlem lub aperitifem. W restauracjach zazwyczaj w tym czasie przygotowane sa specjalne zestawy, często w promocyjnych cenach. Brunch natomiast jest posiłkiem jadanym późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Często lokale oferują specjalne dania brunchowe przede wszystkim w weekendy - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poniżej przygotowaliśmy listę firm, które zapraszają na lunch zarówno do swoich lokali, jak i oferują dostawy lunchy do biur, domów.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Olsztynie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Olsztyn 3Olsztyn - Jeżewo 1

Restauracja Panorama

kategoria: Lunch, Olsztyn

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Warszawska 119 (Hotel HP Park),
10-701 Olsztyn
tel: (89) 524 06 04

Opis

Z przeszklonej restauracji rozciąga się przepiękny widok na hotelowy ogród, będący idealnym miejscem do organizowania spotkań rodzinnych, biznesowych czy też plenerowych imprez integracyjnych. Hotelowy ogród zaprasza nie tylko latem, ale i zimą. Tradycją stały się niedzielne Grand Buffet.

Horyzonty Cafe

kategoria: Lunch, Olsztyn

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 53 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wilczyńskiego 11/6A,
10-686 Olsztyn
tel: (89) 541 30 30

Opis

Horyzonty Cafe to mini-restauracyjka mieszcząca się na osiedlu Jaroty, której główną zaletą są potrawy przygotowywane z prawdziwą pasją. Zaspokoją one nawet najbardziej wymagające gusta, a ceny dostosowane są do możliwości każdego gościa, który raczy zaszczycić nas swoją obecnością.

Viva Bistro

kategoria: Lunch, Olsztyn

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Dąbrowszczaków 2 A,
89-210 Olsztyn
tel: (89) 527 55 99

Opis

Kucharze naszego Bistro widzą w potrawach zawsze całość złożoną z czterech podstawowych elementów: smaku, zapachu, barwy i kompozycji (często opartej na zasadzie kontrastu). Wszystkie potrawy można zamówić na wynos lub telefonicznie z dostawą pod wskazany adres na terenie Olsztyna.

Kanapeczka

kategoria: Lunch, Olsztyn

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Warmińska 14/2,
10-545 Olsztyn
tel: Brak

Opis

KANAPECZKA - smaczne bułki, kawa i ciasteczka...