Reklama
obrazek

Lunch jest szybki, lekki posiłek spożywany w trakcie krótkiej przerwy obiadowej. Podaje sie gp zazwyczaj w godzinach miedzy 12°° a 16°°. Posiłek ten obejmuje przekaski lub zupy, dania glówne z ryb lub miesa, potrawy slodkie, sery, salatki, napoje zimne i gorace. Lunch moze byc poprzedzony koktajlem lub aperitifem. W restauracjach zazwyczaj w tym czasie przygotowane sa specjalne zestawy, często w promocyjnych cenach. Brunch natomiast jest posiłkiem jadanym późnym rankiem lub wczesnym przedpołudniem (w godzinach od 10 do 11:30), w czasie którego spożywa się produkty zarówno typowo śniadaniowe, jak i właściwe obiadom. Często lokale oferują specjalne dania brunchowe przede wszystkim w weekendy - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poniżej przygotowaliśmy listę firm, które zapraszają na lunch zarówno do swoich lokali, jak i oferują dostawy lunchy do biur, domów.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Lublinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Lublin 5

Galeria Smaku

kategoria: Lunch, Lublin

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja samoobsługowa - jedz to na co masz ochotę. Zmieniliśmy sposób obsługi. Sam dobierasz pyszne składniki posiłku na zasadzie szwedzkiego stołu. Nakładasz sobie dowolną porcję. Wszystkie dania ciepłe, surówki, sałatki i desery w stałej cenie za kilogram.

Gucio

kategoria: Lunch, Lublin

Średnia ocena:  2.7 (1 recenzję, 49 głosów)

Jedzenie1.0

Wystrój1.0

Obsługa5.0

Ceny1.0

Opis

Domowe obiady, dania kuchni polskiej według babcinych, tradycyjnych receptur przygotowane przez mistrzów kuchni. U nas znajdą Państwo najlepsze, bo swojskie smaki zapamiętane z dzieciństwa.

Smakosfera

kategoria: Lunch, Lublin

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Droga Męczenników Majdanka 74,
20-325 Lublin
tel: 793 056 636

Opis

Jeśli szukacie państwo smacznej, domowej kuchni to świetnie trafiliście! Gorąco zapraszamy na ręcznie lepione pierogi, wielosmakowe naleśniki, wyśmienity bigos oraz pozycje ze stałego menu, jak tez, na rozmaite dania dnia, co do których staramy się, by każde z nich było wyjątkowe.

Restauracja Zielony Wiatrak

kategoria: Lunch, Lublin

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Proponujemy bogate w lekkie i zdrowe przekąski, sałatki, różnorodne potrawy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Dopełnienie oferty stanowi specjalnie skomponowane Lunch Menu, zapewniające smaczne, zdrowe i energetyczne posiłki w atrakcyjnych cenach.

Bistro Gala

kategoria: Lunch, Lublin

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 58 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Fabryczna 2,
20-301 Lublin
tel: 887 333 650

Opis

Najlepsze dania kuchni włoskiej. Wyśmienite tradycyjne obiady, elementy kuchni ukraińskiej, słodkie desery oraz aromatyczna kawa. Zapraszamy!