Reklama
obrazek

Masz ochotę coś zjeść, ale nie chcesz wychodzić z domu? Zaprosiłeś do siebie znajomych i nabraliście ochoty smaczny posiłek? Skorzystaj z naszej pomocy i zobacz lokale, które oferują jedzenie na telefon, z dostawą do domu, biura - gdziekolwiek tego potrzebujesz!

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Lublinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Lublin 3

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Harnasie 11,
20-857 Lublin
tel: (81) 445 75 55

Opis

Serdecznie zapraszamy do Kuchni Smakosza! Gotujemy dla Państwa od 2004 roku. Od samego początku naszego istnienia specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnych wyrobach kuchni polskiej. Nieobce są nam również tajniki pieczenia wyśmienitej pizzy. 

Takami Sushi

kategoria: Jedzenie na telefon, Lublin

Średnia ocena:  3.9 (4 recenzje, 52 głosy)

Jedzenie4.0

Wystrój1.0

Obsługa4.0

Ceny4.0

Opis

Wybierz to co lubisz najbardziej i z każdą dodaną rolką powiększaj swój rabat. Skorzystaj z możliwości skomponowania własnego zestawu sushi. Kilka prostych kroków i zamówisz to co Ci smakuje najbardziej a z każdą dodaną rolką system naliczy Ci rabat. Zamawiasz więcej ulubionych rolek, płacisz mniej.

Sztuka Smaku

kategoria: Jedzenie na telefon, Lublin

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Al. Spółdzielczości Pracy 78 (Budynek Cefarm-u),
20-147 Lublin
tel: (81) 740 35 58

Opis

Specjalizujemy się w organizacji cateringu obiadowego w Lublinie, dostawie obiadów lublin, lunchów w lublinie, posiłków regeneracyjnych dla firm lubelskich. Lunch do firm z dostawą do dzielnic Czechów, Bursaki, Choiny, Centrum, Kalina zapewniamy od 11.30.