Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bielsku-Białej, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bielsko-Biała 3

Po Świecie Kuchni

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  4.0 (0 recenzji, 47 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Strażacka 81,
43-382 Bielsko-Biała
tel: (33) 819 62 50

Opis

Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy ogromną ilość różnego rodzaju imprez i przyjęć. Większość odbywała się w lokalach i ośrodkach szkoleniowych, lecz nie zabrakło również imprez plenerowych. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma instytucjami oraz firmami.

P.H.U Pyszne

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Wyzwolenia 95 (w salonie Nissana),
43-300 Bielsko-Biała
tel: 516 890 699

Opis

Jeśli szukają Państwo firmy cateringowej, która zadba o obsługę kulinarną przyjęcia weselnego czy też innej uroczystości rodzinnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi.

Peperosso catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 6 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Walecznych 35,
43-344 Bielsko-Biała
tel: 797 291 036

Opis


Peperosso to kreatywna firma cateringowa świadcząca kompleksową obsługę wszelkich rodzajów imprez oraz eventów zarówno prywatnych jak i firmowych. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy ofertę zgodnie z Twoimi potrzebami.