Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bielsku-Białej, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bielsko-Biała 4

Po Świecie Kuchni

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  4.0 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Strażacka 81,
43-382 Bielsko-Biała
tel: (33) 819 62 50

Opis

Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy ogromną ilość różnego rodzaju imprez i przyjęć. Większość odbywała się w lokalach i ośrodkach szkoleniowych, lecz nie zabrakło również imprez plenerowych. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma instytucjami oraz firmami.

P.H.U Pyszne

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wyzwolenia 95 (w salonie Nissana),
43-300 Bielsko-Biała
tel: 516 890 699

Opis

Jeśli szukają Państwo firmy cateringowej, która zadba o obsługę kulinarną przyjęcia weselnego czy też innej uroczystości rodzinnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi.

Peperosso catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  4.0 (0 recenzji, 11 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Walecznych 35,
43-344 Bielsko-Biała
tel: 797 291 036

Opis


Peperosso to kreatywna firma cateringowa świadcząca kompleksową obsługę wszelkich rodzajów imprez oraz eventów zarówno prywatnych jak i firmowych. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy ofertę zgodnie z Twoimi potrzebami.

Kuźnia Zdrowia

kategoria: Firmy Cateringowe, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 6 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Piłsudskiego 27,
43-346 Bielsko-Biała
tel: 884 878 789

Opis

Kuźnia Zdrowia to firma cateringowa z siedzibą w Bielsku-Białej, która specjalizuje się w cateringu dietetycznym. Dostarcza najwyższej jakości zdrowe i zbilansowane posiłki, przygotowane pod czujnym okiem dietetyka, zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.