Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Średnia ocena:  4.6 (39 recenzji, 66 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.8

Obsługa4.9

Ceny4.9

ul. Krasińskiego 56,
01-755 Warszawa
tel: 668 852 469, 575 709 638

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 08:00-22:00, Sobota-Niedzieła 11:00-21:00

Okolica:
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 60
Specjalność lokalu: dania kuchni staropolskiej

Opis

Na stałe prowadzimy działalność gastronomiczną w dwóch miejscach. Pierwszym z nich jest

RESTAURACJA U LOTNIKÓW
UL. KRASIŃSKIEGO 56
WARSZAWA - ŻOLIBORZ
TELEFONY 601 379 756, 606 202 694


Restauracja "U Lotników" to „młodsze dziecko” firmy GASTRO-CREW S.C. Jest to kameralne miejsce położone wśród zieleni parku przy ul. Krasińskiego, uzupełnione zielonym wystrojem wnętrza. Można tu zajrzeć na pyszny lunch, jak i elegancką kolację. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy także salą konferencyjną.

Restauracja znajduję się bardzo blisko Cmentarza Komunalnego na Powązkach, co bardzo ułatwia organizację tego najtrudniejszego obiadu, czyli konsolacji. Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie. Organizujemy kameralne obiady weselne, komunie, chrzciny do 60 osób, bankiety, przyjęcia okolicznościowe. Restauracja posiada dostęp do parkingu zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Nasza firma oferuje Państwu również najwyższej jakości serwis cateringowy na różnego typu okazje, takie jak:
- lunche konferencyjne
- przyjęcia tematyczne
- przyjęcia okolicznościowe w domu klienta
- chrzty, komunie, przyjęcia weselne
- coktajle
- uroczyste gale
- imprezy integracyjne, pikniki
- eventy
- imprezy świąteczne.

Z przyjemnością sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu, jesteśmy elastyczni i w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasze potrawy przygotowywane są na bazie receptur kuchni staropolskiej i kuchni całego świata.
Dania, przekąski, desery zapewnią Państwu niezapomniane doznania kulinarne.

Drugim miejscem działalności firmy Gastro - Crew S.C. K. Smoliński, P. Korociński jest duża i bardzo dobrze wyposażona kuchnia cateringowa, z kompletem dokumentów i zezwoleń Sanepid oraz wdrożonym systemem HACCP. Z naszej kuchni wydajemy zamówione cateringi, lunche na telefon oraz realizujemy żywienie zbiorowe.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce MENU i CENY.

Średnia ocena:  4.3 (33 recenzje, 57 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.7

Obsługa4.8

Ceny4.8

ul. Nowogrodzka 15,
00-511 Warszawa
tel: (22) 357 09 39

Okolica: Stare Miasto, Centrum Warszawy

Opis

Namaste India oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych w zależności od indywidualnych potrzeb. Jeśli masz okazję, i chcesz, zapewnić swoim gościom najlepsze indyjskie lub tajskie doświadczenia kulinarne - napisz do nas, a my skomponujemy najlepsze menu, aby zaspokoić swoje kubki smakowe w bardzo konkurencyjnych cenach.

Mamy doświadczenie w organizowaniu dużych cateringów. Organizowaliśmy między innymi catering dla prezydenta Indii i oficjalnej delegacji podczas wizyty w Polsce. Byliśmy też częścią wielu międzykulturowych festiwali gdzie tysiące ludzi rozkoszuje się naszym jedzeniem.

Twister Catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Warszawa

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Limanowskiego 11P,
02-943 Warszawa
tel: (22) 758 63 25

Opis

Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych dla firm i klientów indywidualnych - bankiety, konferencje, szkolenia, bale, studniówki, pikniki, grille, lunche, wesela, garden party,  imprezy rodzinne.  Szeroki wybór sprzętu cateringowego.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Bukowiecka 92,
03-893 Warszawa
tel: (22) 215 95 16

Opis

Ogród Smaków posiada doświadczenie gastronomiczne, które pozwala, kreować catering tak aby umożliwić naszym klientom najlepszy wybór. Dajemy do Twojej dyspozycji to co mamy najlepszego w Warszawie do zaoferowania, przy użyciu najlepszych składników sezonowych i dostępnych przez cały rok.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 55 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Rakowiecka 36,
02-532 Warszawa
tel: (22) 849 85 97

Opis

Zapewniamy profesjonalny catering oraz kompleksowe usługi cateringowe i eventowe. Przygotowane przez nas dania ciepłe, przekąski, kanapki i inne potrawy są najwyższej jakości. Organizujemy bankiety zasiadane i stojące, koktajle, przerwy kawowe, lunche konferencyjne i biznesowe, konferencje, imprezy

Bratek Catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Warszawa

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 55 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Franciszka Szuberta 35,
02-408 Warszawa
tel: (22) 863 81 95

Opis

Bratek to smaczny catering na różne okazje! Catering w Warszawie, ale i także w okolicy. Specjalizujemy się w cateringu dla firm, cateringu na spotkania biznesowe, przyjęcia rodzinne. Przyrządzamy pyszne kanapki, sałatki i przekąski. Zamów. Przekonaj się. Polecisz nas dalej.

Twój Bufet

kategoria: Firmy Cateringowe, Warszawa

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 54 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Angorska 2,
03-913 Warszawa
tel: 512 261 704

Opis

Twój Bufet - to catering, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe, kręgielnia, profesjonalne bufety pracownicze, pełna obsługa firm i klientów indywidualnych, ciasta i ciastka, surówki i sałatki, przekąski i kanapki, dania garmażeryjne, krokiety, naleśniki..

Complexbar

kategoria: Firmy Cateringowe, Warszawa

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 55 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Związku Walki Młodych 9,
02-786 Warszawa
tel: (22) 641 51 91

Opis

Roberto Catering to kreatywna firma, która działa na rynku od 1998 r. Zdobyte doświadczenie, świetnie wyszkolona kadra, najwyższej jakości produkty, pozwalają nam na kompleksowe realizowanie wszystkich zleceń. Nie boimy się żadnych wyzwań.

Bankiet Serwis

kategoria: Firmy Cateringowe, Wołomin

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Bankiet Serwis jest firmą rodzinną, założoną w 1993 roku. Założycielami są Andrzej i Tomasz Gołębiewscy. Oferujemy Państwu catering - usługi gastronomiczne w pełnym zakresie. Profesjonalnie obsługujemy przyjęcia, spotkania biznesowe, bankiety, szkolenia a także imprezy plenerowe.

Centrum Wilcza

kategoria: Firmy Cateringowe, Warszawa

Średnia ocena:  2.2 (1 recenzję, 50 głosów)

Jedzenie1.0

Wystrój1.0

Obsługa1.0

Ceny1.0

ul. Wilcza 9,
00-538 Warszawa
tel: (22) 814 09 05

Opis

Centrum konferencyjno-szkoleniowe Wilcza jest obiektem usytuowanym w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Oferuje 7 sal konferencyjnych - szkoleniowych wyposażonych w urządzenia multimedialne, internet bezprzewodowy i klimatyzację. Polecamy swoje usługi cateringowe.