Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice we Wrocławiu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Wrocław - Fabryczna 1Wrocław - Krzyki 1

Bar Astra Catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Wrocław

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Horbaczewskiego 4-6 ( II Piętro DH ASTRA),
54-130 Wrocław
tel: (71) 354 96 03

Opis

Astra Catering powstała w wyniku naszych pasji kulinarnych, organizacyjnych i estetycznych.
Przez wiele lat związani byliśmy z gastronomią wrocławską. Zdobywaliśmy doświadczenie w najlepszych restauracjach i firmach cateringowych w Polsce i na świecie.

Pychotka Catering

kategoria: Firmy Cateringowe, Wrocław

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 43 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Łagiewnicka 5/7,
50-512 Wrocław
tel: 517 558 118

Opis

Pyszny catering dla małych i dużych. Catering dla przedszkoli i dla firm. Catering na przyjęcia, bankiety i szkolenia. Gotujemy smacznie i domowo.