Reklama
obrazek

Wino uznawane jest za jedno z bardziej eleganckich i wytwornych alkoholi. Istnieją setki odmian, smaków i rodzajów wina. Jego smak oraz bukiet zapachowy zależy od rodzaju szczepów winogron, sposobu ich uprawy, klimatu i ziemi, na której się je uprawia oraz od sposobu winifikacji. Zobacz, co proponują właściciele najlepszych winiarni i domów wina w Polsce. Porozmawiaj z nimi, spotkaj się i skosztuj wiedzy o tym cudownym trunku! "Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla czlowieka, jeżeli zdrowy lub chory bedzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie" Hipokrates

Dla wygody prezentujemy również dzielnice we Wrocławiu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Wrocław - Stare Miasto 1Wrocław - Śródmieście 1

Winnica na Solnym

kategoria: Winiarnie, Wrocław

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 54 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Winnica to wyjątkowe miejsce na winiarskiej i kulinarnej mapie Wrocławia, jest to połączenie winiarni i specjalistycznego sklepu z winami. Znajduje się na wrocławskim Placu Solnym w stylowej kamienicy z XVI wieku z przepięknym kameralnym patio.

Średnia ocena:  4.1 (23 recenzje, 51 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.7

Obsługa4.9

Ceny4.3

ul. Księcia Witolda 1,
50-139 Wrocław
tel: (71) 714 21 26

Opis

Potrzebowałam miejsca, w którym Gość nie jest intruzem, jedzenie jest naturalnym uzupełnieniem wina, a wino wspaniałym dodatkiem do spotkania albo potrzeby samotności. Nie znalazłam go. Postanowiłam je stworzyć. Tak powstał OKWineBar. Zapraszam Was do „mojego miejsca".