Reklama
obrazek

Wino uznawane jest za jedno z bardziej eleganckich i wytwornych alkoholi. Istnieją setki odmian, smaków i rodzajów wina. Jego smak oraz bukiet zapachowy zależy od rodzaju szczepów winogron, sposobu ich uprawy, klimatu i ziemi, na której się je uprawia oraz od sposobu winifikacji. Zobacz, co proponują właściciele najlepszych winiarni i domów wina w Polsce. Porozmawiaj z nimi, spotkaj się i skosztuj wiedzy o tym cudownym trunku! "Wino jest rzeczą cudownie stworzoną dla czlowieka, jeżeli zdrowy lub chory bedzie je przyjmował w stosownej porze i umiarkowanie" Hipokrates

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bielsku-Białej, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bielsko-Biała 2

Magnum Stek i Wino

kategoria: Winiarnie, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  4.3 (2 recenzje, 53 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Wyjątkowa kuchnia, najlepsze alkohole oraz niepowtarzalny klimat, to tylko kilka atutów tego wyjątkowego miejsca. Magnum Stek i Wino to nie tylko ekskluzywna restauracja, w której podawane są nie tylko najlepsze steki w mieście, ale również najwyższej jakości wina.

Winiarnia Est Est Est

kategoria: Winiarnie, Bielsko-Biała

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Piwowarska 1,
43-300 Bielsko-Biała
tel: (33) 812 65 50

Opis

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oryginalnych i niepowtarzalnych wnętrz, gdzie będą mogli Państwo, przy akompaniamencie pianina, pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. Całą atmosferę dopełni blask świec oraz lapka dobrego wina. Odwiedź nas w naszym lokalu.