Reklama
obrazek

Szukają Państwo miejsca, w którym będą Państwo mogli zorganizować niezapomniane przyjęcie koktajlowe, komunijne, urodzinowe, weselne, czy wystawną galę? Amoże chcą Państwo zorganizować śniadanie, lunch biznesowy, posiedzenie zarządu lub piknik firmowy, przyjęcie promujące nowy produkt w Państwa firmie lub poprostu uroczystą premierę, awans, zjazd, przyjęcie integracyjne lub motywacyjne? Poniżej znajdą Państwo listę najlepszych lokali, które zorganizują dla Państwa każdą imprezę. Zapraszamy serdecznie!

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Szczecinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Szczecin 5Dołuje - Kościno 1Stare czarnowo - 74-106 1Szczecin - Mierzyn 1

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 51 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Klemensa Janickiego 33,
71-270 Szczecin
tel: (91) 887 56 14

Opis

DOBRA ORGANIZACJA JAKIEGOKOLWIEK WYDARZENIA TO UMIEJĘTNOŚĆ POŁĄCZENIA WIELU ELEMENTÓW W JEDNĄ HARMONIJNĄ CAŁOŚĆ. TO TRUDNA PRACA ZESPOŁOWA, KTÓRA WYMAGA INWENCJI TWÓRCZEJ I WYOBRAŹNI ORAZ DROBIAZGOWEGO PLANOWANIA I ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA. ORGANIZUJEMY: KONFERENCJE, SZKOLENIA, BANKIETY, BALE.

Gospoda Bar

kategoria: Organizacja imprez, Szczecin

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 53 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. B. Krzywoustego 69,
70-251 Szczecin
tel: (91) 434 35 38

Opis

Organizujmy imprezy okolicznościowe do 30 osób, poczynając od imprez rodzinnych, przyjęć weselnych, a kończąc na bankietach i firmowych imprezach. Oferujemy bogaty wybór dań oraz możliwość ułożenia indywidualnego menu.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Nasza Restauracja składa się z tzrzech sal. Wyjście z jednej prowadzi na taras widokowy nad Odrą, na którym siedząc skosztujecie pysznej polskiej kuchni. Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie, chrzciny, itd.), przyjęcia tematyczne (Bale Andrzejkowe, Studniówki, Bale Karnawałowe).

Hotel Julian

kategoria: Organizacja imprez, Szczecin

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Dogodne położenie, bogato wyposażone sale sprawiają, że nasz Hotel to miejsce, które idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, uroczystości rodzinnych, bankietów, bali, imprez firmowych, a także szkoleń i konferencji.

Lila Park

kategoria: Organizacja imprez, Dołuje

Średnia ocena:  4.3 (2 recenzje, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Nasi Goście chwalą sobie zarówno elegancki styl lokalu jak i też niezwykle piękną zieloną okolicę położoną poza centrum miasta, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru. Taka lokalizacja daje możliwość organizacji imprez także na zewnątrz - z ogniskiem, grillem, pokazem sztucznych ogni, itp.

Binowo Park Golf Club

kategoria: Organizacja imprez, Stare Czarnowo

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Binowo 62 (W środku puszczy Bukowej za Podjuchami),
74-106 Stare Czarnowo
tel: (91) 404 15 33

Opis

Binowo Park jest doskonałym miejscem do organizacji imprez integracyjnych, konferencji, turniejów korporacyjnych oraz wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, urodziny czy komunie.
Malownicza sceneria pola golfowego nada imprezie wyjątkowy i niezapomniany charakter.

WillaSadyba

kategoria: Organizacja imprez, Szczecin

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Ku Słońcu 40,
71-046 Szczecin
tel: 603 569 902

Opis

Restauracja WillaSadyba to propozycja dla wszystkich sympatyków dzielnicy Szczecina Gumieńce. Nazwa nawiązuje do nieistniejącej już od kilkunastu lat Sadyby. Kuchnia naszej restauracji pełna jest tradycyjnego polskiego smaku. Potrawy sporządzane są na bazie naturalnych składników i przypraw.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Małopolska 23,
70-515 Szczecin
tel: (91) 433 05 00

Opis

Restauracje w naszych hotelach to wyjątkowe miejsca, prowadzone przez najlepszych szefów kuchni w regionie. Elegancki wystrój, nastrojowe oświetlenie i muzyka sprawią, że każdy posiłek upłynie w niezwykle przyjemnej atmosferze. Wszystkie dania tworzone są od podstaw ze świeżych składników.