Reklama
obrazek

Szukają Państwo miejsca, w którym będą Państwo mogli zorganizować niezapomniane przyjęcie koktajlowe, komunijne, urodzinowe, weselne, czy wystawną galę? Amoże chcą Państwo zorganizować śniadanie, lunch biznesowy, posiedzenie zarządu lub piknik firmowy, przyjęcie promujące nowy produkt w Państwa firmie lub poprostu uroczystą premierę, awans, zjazd, przyjęcie integracyjne lub motywacyjne? Poniżej znajdą Państwo listę najlepszych lokali, które zorganizują dla Państwa każdą imprezę. Zapraszamy serdecznie!

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Zakopanem, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Zakopane 2Bukowina Tatrzańska 1Kościelisko 1Witów 1

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Szymanowskiego to przede wszystkim sala śniadaniowo-lunchowa, ale sprawdza się idealnie również podczas wystawnych bankietów, przyjęć czy wesel. Jej eleganckie i proste wnętrze stanowi idealne tło dla wszelkich dekoracji kwiatowych, które dodają tak wiele do klimatu każdego przyjęcia.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Witowianka dysponuje dużą, przestronną, klimatyzowaną salą, będącą w stanie pomieścić  do 300 osób. Jest to zatem idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych typu wesela, chrzciny, komunie.

Karczma Młyniska

kategoria: Organizacja imprez, Zakopane

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 50 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Droga do Daniela 3a,
34-500 Zakopane
tel: (18) 206 41 70

Opis

Karczma Młyniska znajduje się w malowniczym zakątku Zakopanego w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. To najbardziej stylowa karczma położona u stóp Giewontu, gdzie w odpowiednio przygotowanym plenerze możemy gościć ok. 800 osób.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wierch Rusiński 70,
34-530 Bukowina Tatrzańska
tel: 604 308 102

Opis

Zapraszamy do malowniczej Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie pośród górskich szczytów znajduje się prawdziwa oaza relaksu z pięknym widokiem na Tatry. Karczma na Szczycie Góry to miejsce idealne do organizacji imprez okolicznościowych, dysponujemy miejscem dla ok. 350 osób. 

Gazdówka pod lasem

kategoria: Organizacja imprez, Kościelisko

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Strzelców Podhalańskich 56,
34-511 Kościelisko
tel: (18) 207 02 28

Opis

Nowo otwarty obiekt jest domem drewnianym wykonanym z płazów, z licznymi drewnianymi elementami architektury podhalańskiej. Posiada duży, ogrodzony i monitorowany parking oraz duży ogród, w którym umieszczone zostały takie atrakcje jak zadaszony grill oraz staw rybny.