Reklama
obrazek

Pizza to potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. W wersji podstawowej jest to płaski placek z wytrawnego ciasta drożdżowego (focaccia), posmarowany sosem pomidorowym, posypany tartym serem mozzarella i ziołami, pieczony w bardzo mocno nagrzanym piecu. Pizzę podaje się na gorąco, lecz rozpowszechnione jest jedzenie jej również na zimno. Tradycyjnym miejscem spożywania pizzy są pizzerie, lokale gastronomiczne specjalizujące się w przyrządzaniu i serwowaniu pizzy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Zakopanem, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Witów 1Zakopane 1

Tunel

kategoria: Pizzerie, Zakopane

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zapraszamy serdecznie do restauracji pizzerii Tunel. Nasza kuchnia serwuje wiele dań począwszy od przystawek, sałatek, zup, dań głównych, pizzy kończąc na deserach. Proponujemy również oryginalne czeskie piwa beczkowe oraz butelkowe, herbaty, kawy oraz drinki alkoholowe i bezalkoholowe.

Pełna Chata

kategoria: Pizzerie, Witów

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Pełna Chata to niewielka pizzeria restauracja w Witowie, w której ciepło wnętrz, domowa kuchnia i miła obsługa zapewnią Państwu niepowtarzalne wrażenia. Domową atmosferę tego miejsca odczujemy już na zewnątrz, gdyż lokal jest integralną częścią urokliwego domu góralskiego.