Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Zakopanem, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Zakopane 3Szaflary 1

Sport Corner

kategoria: Pub & Drink Bar, Zakopane

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

W Sport Cornerze dbamy o Kibiców! Codziennie transmitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe z 3 dostępnych platform Cyfra+, Polsat i NC+. Uwzględniamy sugestie kibiców w wyborze wydarzenia sportowego. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Karczma Zadyma

kategoria: Pub & Drink Bar, Szaflary

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Karczma Zadyma to miejsce, w którym możesz spróbować pysznej, tradycyjnej kuchni. Zaletą jedzenia, które serwujemy jest nie tylko jego smak - potrawy tak pyszne jak w domu - ale również porcje - dbamy o to, by były naprawdę duże.

La Playa Zakopane

kategoria: Pub & Drink Bar, Zakopane

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Chałubińskiego 38,
34-500 Zakopane
tel: 600 800 000

Opis

La Playa - prawdziwa plaża, hawajskie klimaty, najlepsza pizza w mieście i unikalna atmosfera. Surfing, wake, kite...pełny chillout. Przyjdź, zobacz i bądź playa ;)

Appendix

kategoria: Pub & Drink Bar, Zakopane

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Krupówki 6,
34-500 Zakopane
tel: (18) 200 02 20

Opis

Zaskoczy Cię wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat tego miejsca. Wystrój nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego, legendarnych czasów Witkacego, Malczewskiego i wypraw narciarskich Oppenhaima. Polecamy wyśmienitą kawę, wiele wariacji herbaty, bogatą gamę drinków oraz szeroki wybór win.