Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bydgoszczy, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bydgoszcz 3

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 56 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Poznańska 8,
52-068 Bydgoszcz
tel: 517 762 197

Opis

Nasza restauracja oferuje szeroką gamę dań począwszy od zakąsek do piw i wina , na daniach kuchni indyjskiej skończywszy. Pragniemy jednak nie tylko oferować jedzenie. Naszym celem jest pójście dalej i dlatego organizujemy imprezy, które mamy nadzieję zagoszczą na stałe w kalendarium imprez.

Pub Kubryk

kategoria: Pub & Drink Bar, Bydgoszcz

Średnia ocena:  4.3 (7 recenzji, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Wychodząc naprzeciw klientom naszych dwóch klubów przy ulicy Podwale 3 - Kubryk oraz Kubryk Pod Pokładem postanowiliśmy otworzyć nowy lokalu w którym każdemu z Was będziemy mogli serwować coś smacznego do zjedzenia.

Destylarnia

kategoria: Pub & Drink Bar, Bydgoszcz

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 15 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Destylarnia to miejsce z duszą. Duszą retro, gdzie można posłuchać dobrej muzyki, przy dobrym drinku, w gronie znajomych.