Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Gorzowie Wielkopolskim, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gorzów Wielkopolski 2

Łubudubu

kategoria: Pub & Drink Bar, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Władysława Łokietka 32-33,
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel: (95) 735 35 55

Opis

Postawiliśmy na innowację - nowe smaki, których nie znajdziecie nigdzie w Gorzowie połączyliśmy z tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej. Sięgnęliśmy daleko w inne kraje, wyszukując w ich kuchni to, co najlepsze i najpyszniejsze. Również w wystroju lokalu czuć nowatorskość i świeżość pomysłu.

Czart Pub&Restaurant

kategoria: Pub & Drink Bar, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  4.1 (0 recenzji, 6 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Czart Pub & Restaurant Gorzów Wielkopolski zaprasza.