Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice na Mazurach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Ełk 1Mikołajki 1

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Pułaskiego 26 (nad kawiarnią Papaja),
87-811 Ełk
tel: (87) 610 14 58

Opis

Zróżnicowane menu, muzyka w tle, widok na jezioro. Stworzyliśmy to miejsce, aby mogli Państwo odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, omówić różne sprawy. Kameralnie, swobodnie, klimatycznie.

Średnia ocena:  3.3 (7 recenzji, 50 głosów)

Jedzenie2.0

Wystrój4.1

Obsługa3.0

Ceny2.3

ul. Kowalska 3 (Wioska Żeglarska Mikołajki),
11-730 Mikołajki
tel: 517 980 989

Opis

Letni bar stworzony w śródziemnomorskim stylu, usytuowany jest w Wiosce Żeglarskiej, z przepięknym widokiem na jezioro Mikołajskie. Goście mogą delektować się bliskością wiatru i wody... oraz egzotycznymi drinkami, smacznymi potrawami i muzyką.