Reklama
obrazek

Pub to specyficzny rodzaj lokalu, będące skrzyżowaniem baru z klubem, gdzie podaje się głównie piwo. Puby spotyka się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz innych krajach pozostających pod wpływem kultury brytyjskiej. Pub jest nie tylko miejscem konsumpcji napojów alkoholowych, ale również miejscem spotkań towarzyskich, gier stolikowych, jak np. domino, szachy a także ruchowych, np. darts, kręgle. W wielu pubach można oglądać telewizyjne relacje ze spotkań sportowych (dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tak zwane sports-bary, które oferują pełną gamę relacji rozrywek sportowych). Niektóre z pubów oferują również usługi hotelowe.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice na Pomorzu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Jastrzębia Góra 2Hel 1

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Droga Rybacka 60,
84-104 Jastrzębia Góra
tel: 691 380 000

Godziny otwarcia:

Opis

Dom Whisky to jedyne miejsce w Polsce w całości poświęcone królowej alkoholi. Można w nim zarówno napić się jednej z ponad 750 marek whisky/whiskey, jak i dowiedzieć się szczegółów na temat powstawania i historii tego szlachetnego trunku. Zapraszamy codziennie od godz. 12:00 do ostatniego gościa.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Pub zbudowany i zainspirowany został przez rdzennego Kaszuba z dziada pradziada. Lokal po raz pierwszy otwarty został 2 czerwca 2000 roku. Budynek został zbudowany i wykończony w piorunującym tempie, z bardzo sympatycznym wystrojem wnętrza - niemal wszystko zrobił własnoręcznie właściciel pubu.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Droga Rybacka 60,
84-104 Jastrzębia Góra
tel: 691 380 000

Godziny otwarcia:

Opis

To miejsce jest wyrazem naszej wielkiej miłości do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru Whisky. Dom Whisky to nie tylko miejsce kultu. Najpierw jest bowiem pasja, a dopiero potem smak, aromat i barwa.