Reklama
obrazek

Pizza to potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. W wersji podstawowej jest to płaski placek z wytrawnego ciasta drożdżowego (focaccia), posmarowany sosem pomidorowym, posypany tartym serem mozzarella i ziołami, pieczony w bardzo mocno nagrzanym piecu. Pizzę podaje się na gorąco, lecz rozpowszechnione jest jedzenie jej również na zimno. Tradycyjnym miejscem spożywania pizzy są pizzerie, lokale gastronomiczne specjalizujące się w przyrządzaniu i serwowaniu pizzy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice na Pomorzu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gdańsk 2Rumia - Janowo 1

Pizzeria 105 Fabryka

kategoria: Pizzerie, Rumia

Średnia ocena:  4.5 (1 recenzję, 8 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Pizzeria Stopiątka Fabryka Rumia zlokalizowana jest przy ulicy Dębogórska 80/U3 i serwowana jest w niej przede wszystkim pizza klasyczna jak i wegetariańska. W restauracji Fabryka 105 mieszczącej się w mieście Rumia można zamówić pizzę z dostawą do domu lub na wynos.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 7 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Pizzeria 105 Fabryka Gdańsk Morena zlokalizowana jest przy ulicy Stanisława Lema 2/1 i serwowana jest w niej przede wszystkim pizza klasyczna jak i wegetariańska. W restauracji Fabryka 105 mieszczącej się w mieście Gdańsk można zamówić pizzę z dostawą do domu lub na wynos.

Średnia ocena:  3.1 (0 recenzji, 7 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Pizzeria 105 Gdańsk Wrzeszcz zlokalizowana jest przy ulicy Wyspiańskiego 2 i serwowana jest w niej przede wszystkim pizza klasyczna jak i wegetariańska. W restauracji Fabryka 105 mieszczącej się w mieście Gdańsk można zamówić pizzę z dostawą do domu lub na wynos.