Reklama
obrazek

Wystarczy trochę mleka, mąki, proszku do pieczenia i szczypta soli. Tak łatwo tworzy się ciasto do naleśników. Mogą być cienkie i chrupiące na brzegach lub niewielkich rozmiarów albo grube i miękkie w środku - wybór jest ogromny. Wiedzą o tym najlepiej kucharze Naleśnikarni, które nie tylko tworzą doskonałe ciasto, ale oferują rozmaite wypełnienia naleśników. Bo przecież to nie tylko najpopularniejsze u nas naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ale także ze świeżymi owocami - malinami, ananasami, pomarańczami, winogronami, czereśniami i gruszkami oraz słodką śmietaną lub syropem klonowym, z prażonymi jabłkami i cynamonem, polane wyśmienitym sosem czekoladowym. To także naleśniki przygotowane nie na słodko, ale na przykład ze szpinakiem i serem feta, z bazylią, papryką i pomidorami, z mozarella i szynką, z kurczakiem w sosie barbeque. a nawet naleśniki z masłem czekoladowym i orzeszkami. Jest jedna, najważniejsza cecha naleśników - ich przygotowanie zależy wyłącznie od naszej wyobraźni, dlatego poszukajmy Naleśnikarni w pobliżu naszego domu i rozkoszujmy się ich wyśmienitym i oryginalnym smakiem.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Trójmieście, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gdańsk 1Gdynia - Śródmieście 1Sopot 1Sopot - Dolny Sopot 1

MANEKIN Gdańsk

kategoria: Naleśnikarnie, Gdańsk

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Aleja Grunwaldzka 270,
81-366 Gdańsk
tel: (58) 554 32 59

Opis

Manekin zakotwiczył w Gdańsku i zabiera nas w niepowtarzalny spacer po statku z początku XX wieku.

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 50 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Bohaterów Monte Cassino 9,
81-805 Sopot
tel: (58) 555 12 12

Opis

Z przyjemnością oddajemy do państwa dyspozycji nasze miejsce ze smakiem. Proponujemy pyszne naleśniki na wiele sposobów, chrupiące pełne witamin sałatki, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe, desery i wiele innych smakołyków. Zapraszamy!

Średnia ocena:  4.4 (1 recenzję, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Świętojańska 105,
81-381 Gdynia
tel: 514 038 427

Opis

Szykując PIQNIQ mieliśmy na celu stworzyć fajne i ciepłe miejsce do spotkań towarzyskich na których można dobrze i oryginalnie zjeść. Dlatego nasze menu tak powstało, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wybór jest duży i zróżnicowany: zaczynając od naleśników słodkich, mięsnych, rybnych, wege..

Fanaberia

kategoria: Naleśnikarnie, Sopot

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Dworcowa 7 (Kompleks Nowe Centrum Sopot),
81-710 Sopot
tel: 733 915 915

Opis

Serdecznie zapraszamy.