Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje polskie są bardzo różnorodne i zróżnicowane regionalnie. W zależności od regionu, mogą się różnić nie tylko składniki, ale także sposób przygotowywania potraw. W restauracjach z kuchnią polską znajdziecie dużo mięsa (zwłaszcza wieprzowego i drobiowego), ziemniaków, kapusty i różnego rodzaju kasz. Do popularnych potraw należą bigos, pierogi, kiełbasa oraz różnego rodzaju zupy i zapiekanki.

W ostatnich latach kuchnia polska ewoluowała i pojawiło się wiele nowoczesnych interpretacji tradycyjnych dań.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Poznaniu. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Poznaniu według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Poznaniu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Poznań - Stare Miasto 12Poznań - Nowe Miasto 8Poznań - Grunwald 6Poznań - Jeżyce 4Plewiska 2Suchy Las 2Poznań - Wilda 1Przeźmierowo 1Skórzewo - Polska 1

Średnia ocena:  4.6 (26 recenzji, 52 głosy)

Jedzenie4.9

Wystrój4.9

Obsługa5.0

Ceny4.8

ul. Ostrowska 391/393,
61-312 Poznań
tel: (61) 872 63 19, (61) 879 86 61

Okolica: Szczepankowo
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 35
Ilość miejsc przy stolikach: 6-50
Specjalność lokalu: kuchnia polska

Opis

Zachwycające wnętrza naszej restauracji oraz niepowtarzalny styl wprowadzają naszych gości w czar minionych epok. Latem zapraszamy na niezwykle piękny taras przy restauracji.

Bistro Grill DOROTA

kategoria: Restauracje polska, Poznań

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 54 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Bukowska 100,
60-397 Poznań
tel: (61) 861 51 22

Opis

Szeroki wybór dań oparty jest na smakach kuchni wielkopolskiej, polskiej i międzynarodowej. Starannie dobrane potrawy menu przygotowywanego na każdą porę roku, zadowolą smakoszy zarówno dań tradycyjnych, jak i tych nowatorskich.

Pensjonat Zacisze

kategoria: Restauracje polska, Plewiska

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 54 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Pensjonatu Zacisze. Nasz Szef Kuchni wyśmienitymi daniami zadba o każde podniebienie. Proponowane przez Nas menu dostosowywane jest do Państwa życzeń, a profesjonalna obsługa zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Średnia ocena:  4.0 (0 recenzji, 101 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zupy to jedna z najstarszych potraw przyrządzanych przez człowieka. Zuper zupaBar & catering to pierwsza w Polsce restauracja dedykowana wyłącznie tej tej tradycyjnej potrawie. Przygotowywane na bazie naturalnych i świeżych składników.

Winestone Poznań

kategoria: Restauracje polska, Poznań

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 58 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Roosevelta 20 (Hotel Mercure Poznań),
60-829 Poznań
tel: (61) 855 80 70

Opis

RESTAURACJA WINESTONE to kulinarna rewelacja, która zachwyca bogatym wyborem win z całego świata oraz niezwykłym smakiem dań serwowanych na kamiennych deskach. Odkryj pasję smaku i przeżyj kulinarną przygodę w atrakcyjnej cenie.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Pod Sosenką oferuje w swoim klasycznym, przytulnym wnętrzu wyjątkową atmosferę. Zimą urokliwy blask i ciepło kominka. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka ozdobionego pięknymi kwiatowym. Odwiedzając nas poczujesz smak życia i zapomnisz o dniu codziennym.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Ratajczaka 23 ,
61-768 Poznań
tel: (61) 855 15 31

Opis

Restauracja Domowe Smaki oferuje państwu szeroki wybór smakowitych dań kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywanych przez wyśmienitych kucharzy z pasją gotowania, podawanych przez wykwalifikowaną obsługę w miłych, ciepłych wnętrzach.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Hotelu Henlex jest rozpoznawalną marką w Poznaniu, co zawdzięcza kucharzom skoncentrowanym na polskich, tradycyjnych, dobrych smakach i naturalnie, domowo przygotowywanych daniach. Serdecznie zapraszamy do skosztowania i poznania oferty restauracji Hotelu Henlex w Poznaniu!

Gościniec Lizawka

kategoria: Restauracje polska, Poznań

Średnia ocena:  3.9 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Bałtycka 1,
61-013 Poznań
tel: (61) 877 03 27

Opis

Zajazd Lizawka to wyjątkowe miejsce, położone w zaciszu lasu tuż przy strzelnicy myśliwskiej. Usytuowany jest przy drodze krajowej nr 92- jedyne 15 minut drogi do centrum Poznania, jednocześnie pozwalające zapomnieć o wielkomiejskim szumie.

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zapraszamy do skorzystania z oferty Restauracji Maltańskiej, przyjemnego miejsca położonego blisko centrum Poznania, nieopodal jez. Maltańskiego i Term Maltańskich. Naszą specjalnością są smaczne dania kuchni polskiej, proponujemy też ryby i potrawy kuchni azjatyckiej.