Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje polskie są bardzo różnorodne i zróżnicowane regionalnie. W zależności od regionu, mogą się różnić nie tylko składniki, ale także sposób przygotowywania potraw. W restauracjach z kuchnią polską znajdziecie dużo mięsa (zwłaszcza wieprzowego i drobiowego), ziemniaków, kapusty i różnego rodzaju kasz. Do popularnych potraw należą bigos, pierogi, kiełbasa oraz różnego rodzaju zupy i zapiekanki.

W ostatnich latach kuchnia polska ewoluowała i pojawiło się wiele nowoczesnych interpretacji tradycyjnych dań.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Gorzowie Wielkopolskim. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Gorzowie Wielkopolskim według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Gorzowie Wielkopolskim, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gorzów Wielkopolski 1Gorzów wielkopolski - Wawrów 1

Karczma pod Łosiem

kategoria: Restauracje polska, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 47 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Os. Bermudy 67,,
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel: 695 925 411

Opis

Karczma pod Łosiem to restauracja położona 3 km od Gorzowa Wielkopolskiego w miejscowości Wawrów na Farmie Wawrzyńca. Słynie ze swojego wyjątkowego i nieprzeciętnego klimatu, dzięki otaczającym Farmę pięknym kwiatom i szklarniom ze świeżymi warzywami, których używamy w daniach w restauracji.

Pocztowa 13

kategoria: Restauracje polska, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  2.6 (0 recenzji, 10 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Pocztowa 13 – dwupoziomowa restauracja, inspirująca się polską tradycją kulinarną, urozmaicona wpływami kuchni francuskiej w nowoczesnym stylu; tutaj interpretujemy kuchnie polską na nowo!