Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje serwujące kuchnię polską to jedne z najczęściej wybieranych lokali przez gości. W menu tych miejsc znajdziecie często nowoczesną aranżację kuchni polskiej - pyszne pierogi, doskonałe mięsa oraz te dania, które najlepiej kojarzą się z naszą rodzimą kuchnią.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Gorzowie Wielkopolskim. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Gorzowie Wielkopolskim według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Gorzowie Wielkopolskim, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gorzów Wielkopolski 1Gorzów wielkopolski - Wawrów 1

Karczma pod Łosiem

kategoria: Restauracje polska, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 46 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Os. Bermudy 67,,
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel: 695 925 411

Opis

Karczma pod Łosiem to restauracja położona 3 km od Gorzowa Wielkopolskiego w miejscowości Wawrów na Farmie Wawrzyńca. Słynie ze swojego wyjątkowego i nieprzeciętnego klimatu, dzięki otaczającym Farmę pięknym kwiatom i szklarniom ze świeżymi warzywami, których używamy w daniach w restauracji.

Pocztowa 13

kategoria: Restauracje polska, Gorzów Wielkopolski

Średnia ocena:  2.9 (0 recenzji, 8 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Pocztowa 13 – dwupoziomowa restauracja, inspirująca się polską tradycją kulinarną, urozmaicona wpływami kuchni francuskiej w nowoczesnym stylu; tutaj interpretujemy kuchnie polską na nowo!