Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje polskie są bardzo różnorodne i zróżnicowane regionalnie. W zależności od regionu, mogą się różnić nie tylko składniki, ale także sposób przygotowywania potraw. W restauracjach z kuchnią polską znajdziecie dużo mięsa (zwłaszcza wieprzowego i drobiowego), ziemniaków, kapusty i różnego rodzaju kasz. Do popularnych potraw należą bigos, pierogi, kiełbasa oraz różnego rodzaju zupy i zapiekanki.

W ostatnich latach kuchnia polska ewoluowała i pojawiło się wiele nowoczesnych interpretacji tradycyjnych dań.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Opolu. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Opolu według polecenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Opolu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Opole 8

Restauracja Trio

kategoria: Restauracje polska, Opole

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 59 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wrocławska 120,
45-835 Opole
tel: 513 133 433

Opis

Jesteśmy firmą podtrzymującą tradycję polskiej kuchni. W naszej propozycji znajdują się potrawy z różnych regionów naszego kraju. Są to dania, którymi nasze babcie podbijały serca dziadków, jak również udoskonalenia i nowości wprowadzane przez uznanych na świecie polskich kucharzy.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 55 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Ludwika Waryńskiego 17,
45-047 Opole
tel: (77) 551 61 51

Opis

Oferujemy dania z kuchnie regionalnej jak i coś międzynarodowego. Stawiamy na jakość naszych dań jak i zadowolenie klientów. U nas znajdzie każdy coś dla siebie. Organizujemy różnego rodzaju imprey: od chrztu aż po kameralne wesela. Posiadamy klimatyzowaną salę na 50 osób.

Karczma Zagłoba

kategoria: Restauracje polska, Opole

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul.Strzelecka 80c,
45-525 Opole
tel: 669 009 916

Opis

Firma ZAGŁOBA CATERING działa od 1999 roku, a jej źródła wypływają z opolskiej Restauracji Zagłoba, miejsca znanego z doskonałej kuchni, perfekcyjnej obsługi i świetnego gustu. Karczma Zagłoba do doskonałe miejsce do spędzenia czasu z rodziną. Wędzimy własne wędliny, pieczemy chleb i ciasta.

Średnia ocena:  4.1 (7 recenzji, 75 głosów)

Jedzenie4.1

Wystrój4.4

Obsługa3.9

Ceny4.0

Opis

Restauracja Paradis jest położona w Szczepanowicach - spokojnej dzielnicy Opola znajdującej się niedaleko centrum. Z tarasu rozpościera się piękny widok na panoramę miasta. Możesz stąd zobaczyć charakterystyczne dla Opola budowle, takie jak: wieża Piastowska, Ratusz, Katedra.

Restauracja 174

kategoria: Restauracje polska, Opole

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wrocławska 174,
46-020 Opole
tel: 501 073 144

Opis

Nasza restauracja mieści się przy Muzeum Wsi Opolskiej. Zapraszamy w każdy dzień tygodnia na obiady, kolacje oraz desery kuchni polskiej i regionalnej. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz spotkania.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Nasza restauracja zlokalizowana jest w zabytkowej kamienicy położonej przy Odrze i oddalona od rynku głównego o ok. 250 m. Restauracja składa się z trzech sal.

Festivalowa

kategoria: Restauracje polska, Opole

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Tworzymy zgrany zespół fachowców połączony wiedzą i doświadczeniem w sektorze usług gastronomicznych. Stworzyliśmy stabilną strukturę firmy, opartą na wyspecjalizowanym zespole, nowoczesnej bazie technicznej i logistycznej. Festiwalowa Catering działa na terenie województwa opolskiego

Średnia ocena:  4.4 (4 recenzje, 53 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.8

Opis

Położona na parterze hotelu restauracja oferuje 74 miejsca w nowoczesnym i stylowym wnętrzu. Nowością jest otwarta kuchnia, w której na oczach gości przygotowywane są wszystkie potrawy. Starannie przygotowane menu proponuje kompozycje dań śródziemnomorskich i tradycyjnych dań polskich.