Reklama
obrazek

Bar (pot. knajpa) jest to lokal gastronomiczny, w którym konsumuje się zamówione wcześniej napoje alkoholowe, głównie piwa oraz drinki i wódkę. Większość barów jako popularne miejsce spotkań i zabaw towarzyskich otwierana jest późnym wieczorem i zamykana w godzinach wczesnoporannych, niektóre czynne są już od godzin przedpołudniowych. Zamówienie polega na prostym wyborze napojów, lub proponowanym przez fachową obsługę (barmana) w zależności od mody lub upodobań. Bar może być również popularnym miejscem do spotkania w czasie wyjścia do miasta w ciągu dnia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Opolu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Brzeg 1Opole 1

Średnia ocena:  3.0 (0 recenzji, 46 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Mikołajczyka 15,
46-020 Opole
tel: 692 700 678

Opis

STREFA Stołówka Studencka. Zapraszamy wszystkich głodnych (nie tylko studentów) Stołówka czynna w godz. 10-18 Tanie domowe obiady, abonamenty, organizacje imprez, catering. " GOTOWANIE W DOMU - TO SIĘ NIE OPŁACA!!!" 

Bar Mleczny Brzeg

kategoria: Bary mleczne, Brzeg

Średnia ocena:  4.7 (11 recenzji, 48 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.8

Obsługa4.9

Ceny5.0

Opis

Bar mleczny zlokalizowany jest w Brzegu w starym mieście, w budynku przy ulicy Długiej. Ciekawostką jest, że niegdyś był tu Kauls Hotel. Według zapisów historycznych do 1945 roku. W latach siedemdziesiątych kamienica została odnowiona. Zapraszamy na posiłek w znane, lubiane miejsce w sercu miasta.