Rest.Baczewskich Warszawa Śródmieście

4.8

Średnia ocena

Rest.Baczewskich

Nr 7 z 156 lokali w kategorii: Restauracje polskie, Warszawa

Średnia ocena:  4.8 (2 recenzje, 39 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Rest.Baczewskich

Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19,
00-582 Warszawa
tel: 888 522 668

Godziny otwarcia:

Okolica: Plac Unii Lubelskiej, Trybunał Konstytucyjny, Kancelaria Prezesa Rady Min., Trasa Łazienkowska, Plac na Rozdrożu, Marszałkowska
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 150
Ilość miejsc przy stolikach: 6
Specjalność lokalu: Gęsi Pipek, Jesiotr, Sztufada, Banosz

Opis - Rest.Baczewskich

CZAS MIJA, SMAK ZOSTAJE...
To dewiza naszej restauracji, która, mamy nadzieję, przemówi także do Państwa. Z wszystkiego co zostawiamy w życiu za sobą, zwłaszcza z chwil szczęśliwych, do których warto wracać wspomnieniem, zostaje smak.

Dziecięce łakocie, rodzinne stoły zastawione swojskimi specjałami, szalone biesiady z przyjaciółmi, miłosne kolacje przy świecach, uroczyste bankiety wieńczące nasze sukcesy - każda z tych chwil miała przecież swój niepowtarzalny smak, który uczynił nasze życie lepszym, ciekawszym, pełniejszym.

Niektóre smaki budzą w nas osobiste sentymenty, inne łączą nas ze światem, w którym przyszło nam żyć, wiążą z tradycją i historią. Dzielimy je z rodziną, przyjaciółmi, sprawiają, że wracamy myślą do ludzi i miejsc.

Chcemy, aby chwila spędzona przy stoliku w naszej restauracji budziła najlepsze wspomnienia. Ale mamy też nadzieję wzbogacać dawne smaki tak, żeby poświęcony nam czas, choć minie, pozostawił swój ślad. Żeby to co czujecie Państwo dzisiaj, w jutrzejszym wspomnieniu wracało zawsze najlepszym smakiem. To jest cel naszej kuchni, baru i wszystkiego, co składa się na atmosferę lokalu.

Nawiązujemy do lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia, bo chociaż była to epoka krótka, to niezwykle żywiołowa. Przetrwała w naszej pamięci jak stolik, na którym znajdziemy wszystko co dały nam poprzednie stulecia. Staramy się urządzić go dla Państwa smacznie i nowocześnie. Szanując przeszłość, kulinarne dziedzictwo minionych pokoleń, chcemy tworzyć kuchnię odważną, czerpiącą inspirację ze współczesności.

Recenzje - Rest.Baczewskich

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Genialne. Autor: Gość napisał(a) dnia 2019-07-04 08:07:34 Data wizyty: 2019-07-04 08:00 Przepiękne miejsce w super lokalizacji, jedzenie genialne wręcz. Na minus olbrzymi ruch, ale to zrozumiałe. Warto odwiedzić, tylko koniecznie rezerwować stolik

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Zaskoczenie Autor: Gość napisał(a) dnia 2019-04-08 07:23:16 Data wizyty: 2019-04-04 17:00 Do Baczewskich trafiliśmy przypadkiem, a wyszliśmy zakochani. Cudowne miejsce, wystrój rewelacja, kuchnia super, a przy okazji nie tak strasznie droga. Miejsce zdecydowanie warte polecenia jak i odwiedzenia.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną