" />

Prodiż warszawski Warszawa Śródmieście

Reklama

3.9

Średnia ocena

Prodiż warszawski

Nr 110 z 148 lokali w kategorii: Restauracje polskie, Warszawa

Średnia ocena:  3.9 (2 recenzje, 42 głosy)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Prodiż warszawski

Opis - Prodiż warszawski

Restauracja polska zaprasza.

Recenzje - Prodiż warszawski

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 4

  Wystrój 5

  Obsługa 1

  Ceny 4

  najgorsza obsługa jaką przyszło mi spotkać Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-08-23 03:04:32 Data wizyty: 2021-08-21 17:00 Zacznę może od jedzenia- o ile przystawki były pyszne, tarar, chłodnik, pierogi o tyle dania główne jak gołąbki czy kaczka, już raczej średnie, natomiast obsługa po prostu fatalna.
  Mieliśmy rezerwacje na prawie 10 osób, w tym dzieci, o czym obsługa była poinformowana.
  Pan kelner od początku był zniesmaczony, że musi nas obsługiwać.
  Komentarze typu, żeby zamawiać napoje razem, bo on jest sam i cytuje " nie będzie tyle biegał " są raczej zbędne- zaznaczę, że 2 osoby dojechały nieco później i później też złożyły zamówienie i to im się oberwało.
  Dyskusja dlaczego komuś coś nie smakowało- dodam, że pan kelner podsłuchał naszą rozmowę, bezczelnie się do niej wtrącił podchodząc do stolika i sugerując, że to z gościem jest coś nie tak, bo danie, gołąbki właśnie, jest fenomenalne.
  Przerywanie w trakcie składania zamówienia, uciszanie, bo on musi po kolei zapisywać zamówienia, po czym przynosi i nic nie pamięta co dla kogo, ale 10 min tłumaczył, że goście zamówienie powinni składać w kolejności w jakiej siedzą.
  No i oczywiście chamskie komentarze odnośnie zachowania dzieci, które obiektywnie rzecz ujmując nie były niegrzeczne, ale panu kelnerowi przeszkadzało, że np się śmieją. Proponuje wywiesić kartkę, że dzieciom wstęp wzbroniony i będzie po problemie. Jako matka trôjki rozumiem to i szanuje, bo nie każdy musi znosić zachowanie dzieci i je lubić, ale jeżeli takiej informacji nie ma, ktoś przyjmuje daną rezerwacje, to niech zachowuje się jak należy, bo na prawdę żadnej łaski nie robi.
  Podsumowując, nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca, chociaż bywałam tam nie raz, jako że mieszkam w Warszawie, nikomu też nie polecę, ponieważ nigdy jeszcze nie spotkałam się takim chamstwem i arogancją.
  W młodości przez dłuższy czas sama pracowałam jako kelnerka i za takie podejście do gości, a do tego w tych niepewnych, pandemicznych czasach, po prostu by nie zwolniono.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Jedna z najlepszych restauracji w Warszawie Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-10-17 23:37:54 Data wizyty: 2017-10-14 00:00 Pyszna polska kuchnia, rewelacyjny wystrój i świetny nastrój. Bardzo lubię rosół z polskimi rakami oraz pręgę wołową i golonkę. Świetnie doprawione i podane dania. Polecam!

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną