Restauracja Młoda Polka Warszawa Śródmieście

3.8

Średnia ocena

Restauracja Młoda Polka

Nr 4 z 134 lokali w kategorii: Restauracje polskie, Warszawa

Średnia ocena:  3.8 (1 recenzję, 8 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Restauracja Młoda Polka

Nowy Świat 49,
00-048 Warszawa
tel: 889 656 991

Godziny otwarcia:

Okolica: Starówka , Stare Miasto, Centrum, Nowy Świat, Dworzec Centralny
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 80
Ilość miejsc przy stolikach: 50

Opis - Restauracja Młoda Polka

Wychodząc naprzeciw młodym ludziom, którzy czerpią zewsząd kulinarne inspiracje, stworzyła miejsce, w którym każde podniebienie znajdzie zarówno dania z dzieciństwa, wakacji, pierwszego wyjazdu oraz takie, które być może zaskoczą kubki smakowe. Tak jak zróżnicowane są regiony Polski, tak różnorodna jest kuchnia Młodej Polki. Bazuje na świeżych, sezonowych produktach, serwując nowoczesne dania na miarę światowych kuchni.

Znajdziesz tu regionalne proziaki, pierogi i placki, niezastąpionego tatara, kaczkę czy polędwicę z gorącego kamienia. Jednak, gdy zapragniesz by na ten jeden moment przenieść się do innego miejsca, a Twoje pragnienia powędrowały na drugi kraniec świata, na Twoim stole mogą pojawić się takie specjały jak ravioli, carpaccio, bowl, burger lub Cievapcicic.

W kuchni Młodej Polki kosmopolityczne podejście otwiera umysł na czerpanie inspiracji z każdego miejsca na ziemi. Delektuj się razem z nami i doświadczaj nowej, zaskakującej kuchni w samym centrum stolicy.

Recenzje - Restauracja Młoda Polka

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Lunch Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-12-02 18:26:56 Data wizyty: 2021-12-02 18:00 Bardzo fajne miejsce na Nowym Świecie, spróbowałam z mężem dziś lunchy i za 29zł to świetna oferta. Porcje całkiem spore, jedzenie bardzo smaczne, wrócimy

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną