Restauracja Polska

Reklama
obrazek

Restauracje serwujące kuchnię polską to jedne z najczęściej wybieranych lokali przez gości. W menu tych miejsc znajdziecie często nowoczesną aranżację kuchni polskiej - pyszne pierogi, doskonałe mięsa oraz te dania, które najlepiej kojarzą się z naszą rodzimą kuchnią.

Poznajcie najlepsze restauracje polskie w Katowicach. Prezentujemy restauracje z kuchnią polską w Katowicach według polecenia.

Średnia ocena:  4.4 (13 recenzji, 45 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.9

Obsługa5.0

Ceny4.8

ul. Chodkiewicza 33,
44-100 Gliwice
tel: 533 366 065

Godziny otwarcia:

Opis

Restauracja Śląska została stworzona z miłości do regionu i jego wyjątkowej kuchni śląskiej. Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej, śląskiej kuchni. Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe, tworzącej wokół siebie niepowtarzalny klimat.

Restauracja Poziom

kategoria: Restauracje polska, Gliwice

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 6 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Restauracja Poziom znajduje się w XIX wiecznej kamienicy Hotelu Diament Plaza Gliwice, w samym centrum miasta. Styl eklektyczny, historyczne ściany pokryte cegłą, nowoczesny kamień – to wszystko sprawia, że nasza restauracja wyróżnia się na kulinarnej mapie Gliwic.

Dodatkowo, nie można przejść obojętnie obok naszego specjalnego menu, w którym nasz Szef Kuchni połączył prostotę i elegancję. Restauracja POZIOM oferuje także wyselekcjonowane wina, jako idealne uzupełnienie serwowanych dań.

Restauracja Portowa

kategoria: Restauracje polska, Gliwice

Średnia ocena:  4.3 (19 recenzji, 45 głosów)

Jedzenie4.9

Wystrój4.8

Obsługa4.7

Ceny4.6

ul. Portowa 4 (Hotel Malinowski Business***),
44-102 Gliwice
tel: (32) 707 10 45

Godziny otwarcia:

Opis

Restauracja Portowa to szczególne miejsce przenoszące swych Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej. Szczególną cechą restauracji jest jej niepowtarzalna atmosfera oraz oryginalne wnętrze, składające się z 3 obszernych, otwartych poziomów odzwierciedlających pokłady pełnomorskiego okrętu.