Reklama
obrazek

Smaczne dania i desery opatrzone wyborną atmosferą, którą tworzy aromat przepysznej kawy i herbaty parzonej w gustownym wnętrzu. Kawiarnia daje nam chwilę wytchnienia, możliwość zatrzymania się na moment w codziennym życiu, podczas którego możemy skosztować specjałów lokalu, takich jak wspaniałe domowe ciasta, lody, naleśniki, a także inne pyszne dania, poczytać prasę, tę najnowszą i coraz częściej tę trudno dostępną, archiwalną.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice we Wrocławiu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Wrocław - Stare Miasto 12Wrocław - Śródmieście 4Wrocław - Krzyki 2Wrocław - Psie Pole 2Wrocław - Fabryczna 1Wrocław - Kąty Wrocławskie 1

Cafe Targowa

kategoria: Kawiarnie, Wrocław

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Piaskowa 17,
50-158 Wrocław
tel: 536 591 286

Opis

Zawsze świeżo palona, świeżo mielona i zaparzona, 100% Arabica z różnych zakątków świata. Do tego pyszne babeczki, rozgrzewające napoje ;), gorąca herbata i czekolada. Znajdziesz nas wśród kwiatów obok biura podróży ;)

Alpaka Cafe

kategoria: Kawiarnie, Wrocław

Średnia ocena:  3.1 (0 recenzji, 14 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Oliwkowa 14,
54-054 Wrocław
tel: 798 744 918

Opis

Alpaka Cafe to rodzinna kawiarnia, w której czekają na Was nasze wypieki (przygotowywane na miejscu z naturalnych składników), kawa z włoskiej palarni i rzemieślnicze lody. To wszystko dla Was podane w fajnej atmosferze i przyjaznym wnętrzu.