Posiaduffka Warszawa Rembertów

Reklama

2.8

Średnia ocena

Posiaduffka

Nr 86 z 111 lokali w kategorii: Kawiarnie , Warszawa

Średnia ocena:  2.8 (1 recenzję, 44 głosy)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Posiaduffka

Aleja gen. Antoniego Chruściela 66,
04-412 Warszawa
tel: 660 462 411

Opis - Posiaduffka

Najlepsza kawa, dobre herbaty, wieczorami smaczne i niedrogie wino oraz regionalne piwa. Do tego pyszne kanapki, zupy, lunch'e, sycące buły, pachnące słodkie bułeczki. Wi-fi, gazety, transmisje meczów. Dla studentów - zniżki! Dla dzieciaków - osobna salka z zabawkami!

Recenzje - Posiaduffka

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 1

  Wystrój 5

  Obsługa 1

  Ceny 1

  Niestety niewypał Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-07-04 21:35:55 Data wizyty: 2017-07-04 21:00 Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami dzisiaj udałam się do Posiaduffki licząc na to że trafiłam na prawdziwego frykasa. Niestety bardzo się zawiodłam. Nic nie było takie jakie się spodziewałam a wręcz przeciwnie- moją wizytę w kawiarni opisałabym jako kompletny niewypał. Wychodząc czułam się wręcz naciągnięta- zapłaciłam ok. 25zł a dostałam mały mikroskopijny trójkącik tarty orzechowej (która była po prostu niesmaczna) i dzbaneczek jakiejś brudnej, brązowej, rozcieńczonej wody o lekkim posmaku kawy. Ani jakościowo, ani smakowo te produkty nie były warte swojej ceny.
  Kawałek tarty orzechowej który otrzymałam był naprawdę mikroskopijny (i w niczym nie przypominał wielkościowo tych na zdjęciach na oficjalnej stronie kawiarni na facebooku). Był to malutki trójkącik i na dodatek w smaku też bardzo słaby; ciasto było grube, twarde, trudne do przecięcia i przegryzienia, na tym troszkę bardzo słodkiego kremu o smaku orzechowym. Całość posypana dosłownie trzema małymi orzeszkami i dwoma precelkami. Ani mi ani mojej Mamie to ciasto nie smakowało, ponadto uważam że porcyjka tak mikroskopijna za aż 10-12zł to lekka przesada! Aż żałuję że nie sfotografowałam ponieważ jeszcze raz podkreślam otrzymałam malutki trójkącik ceniony jak na wagę złota! Wart co najwyżej 5zł ale na pewno nie 10zł lub więcej!

  Kawa french press to był kompletny niewypał! W zasadzie trudno było to nawet nazwać kawą: dzbaneczek jakiejś strasznie rozcieńczonej WODY która nie smakowała jak kawa! Nie byłyśmy w stanie tego wypić a kosztowało mnie to 11zł- spodziewałam się naprawdę dobrej kawy a przynajmniej czegoś co można by było wypić!

  Obsługa miła ale nie bardzo profesjonalna: widziałam jak Pani wkłada klientce lód do kieliszka palcami (bez rękawiczek itp) oraz jak nakłada lody trzymając wafelki w ręce a nie przez chusteczkę. Poza tym czas oczekiwania na zamówienie był strasznie długi chociaż lokal nie był zapełniony.

  W podsumowaniu: na zdjęciach i z daleka wygląda bardzo fajnie i zachęcająco ale niestety w realu kawiarnia nie spełnia oczekiwań. Piszę to żeby ostrzec innych przed byciem naciągniętym bo niestety ani rozmiarowo, ani jakościowo produkty nie są warte ich prawie kosmicznych cen! Wielka szkoda ale nie mam ochoty tutaj wracać! Omijać szerokim łukiem!!!

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną