" />

Reklama

3.5

Średnia ocena

Ceglana

Nr 3 z 3 lokali w kategorii: Pub & Drink Bar , Szczecin

Średnia ocena:  3.5 (4 recenzje, 17 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 4 recenzje

Informacje - Ceglana

ul. Owocowa 14,
70-213 Szczecin
tel: 513 700 770
Wyślij dane smsem

Opis - Ceglana

Ceglana to nowe miejsce na mapie Szczecina, gdzie w wyjątkowej atmosferze podziemnych fortów z XIX w. powstaje lokal łączący funkcje pubu, bistro i cafe :)

Recenzje - Ceglana

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 2

  Wystrój 3

  Obsługa 1

  Ceny 3

  Bezczelna obsługa rezerwacji. Odradzam wizyty. Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-12-30 00:59:30 Data wizyty: 2017-12-29 18:30 W środę zarezerwowałem stół dziesięcioosobowy na uboczu sali na piątkowy wieczór (29. 12. 2017 r.) i wpłaciłem zaliczkę w wysokości trzystu złotych. Gdy przyszedłem o 18:30 w umówionym dniu, to niestety zostałem posadzony na wysokim hokerze przy dwóch oddzielnych, oddalonych o metr, wysokich stolikach ustawionych tuż przy barze. Miejsce w ogóle nie odpowiadało moim oczekiwaniom, które wyraziłem podczas rezerwacji stołu. Udałem się do młodej kelnerki uczesanej w kucyk, która obsługiwała rezerwacje i poprosiłem o zmianę miejsca, ponieważ zależało mi na tym, żeby moi goście mogli komfortowo siedzieć na normalnych krzesłach przy jednym, niskim stole na uboczu. Kelnerka obsługująca rezerwacje była wyraźnie zirytowana moją naprawdę uprzejmą prośbą i odmówiła mi, ponieważ rzekomo nie było innych stołów, podczas gdy wokół widziałem wiele wolnych miejsc, które odpowiadały moim oczekiwaniom. Podczas rozmowy i moich próśb kelnerka zachowywała się arogancko i odesłała mnie do menadżerki, której akurat podobno nie było w lokalu. Wieczór spędziłem z moimi gośćmi przy niewygodnych, wysokich stołach w centrum sali. Renomę lokalu ratuje wyłącznie doskonała obsługa kelnera - młodego pana z ciemnymi włosami i niedługim zarostem. Był on naprawdę uprzejmy i pomocny. Pomimo tego jedynego miłego akcentu szczerze odradzam spotkania w lokalu Ceglana. Zapłaciłem rachunek w wysokości kilkuset złotych i, podobnie jak moi goście, wyszedłem niezadowolony. Obsługa rezerwacji jest wyjątkowo niekompetentna, bezczelna i potrafi popsuć cały wieczór. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy warto w Ceglanej spędzić wieczór w większym gronie, to szczerze odradzam taki pomysł. Za kilkaset złotych można u konkurencji dużo lepiej spędzić miły czas bez użerania się z niekompetentną i bezczelną obsługą, która nie powinna obsługiwać klientów.

 • avatar usera

  Jedzenie 2

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 1

  Drogo i malo Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-08-14 09:07:40 Data wizyty: 2017-08-14 08:00 Resteuracja mega klimatyczna,czerwona cegła,widok na dworzec(atrakcja dla dzieci),miła obsługa.Jednak przez wysokie ceny,odgrzewany makaron,małe ilości porcji,brak normalnych obiadów typu schabowy z ziemniakami resteuracja bardzo traci!...Wnętrze bardzo mnie zachwyciło,byłam urzeczona,jednak mój entuzjazm szybko ostudzil słony rachunek!Nieprędko tam wrócę,czego bardzo żałuję......

 • avatar usera

  Jedzenie 1

  Wystrój 1

  Obsługa 1

  Ceny 1

  Fatalna obsluga i zimne jedzenie Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-07-15 23:53:48 Data wizyty: 2017-07-15 02:00 Nie polecam, jedzenie bylo zimne, obsluga bezczelna i miejsce bylo brudne.


  Sa duzo lepsze miejsc w Szczecinie!

 • avatar usera

  Jedzenie b/d

  Wystrój b/d

  Obsługa b/d

  Ceny b/d

  do właścicieli Autor: Gość napisał(a) dnia 2016-05-21 20:22:07 Data wizyty: 2016-05-20 20:00 Lokal ma super klimat. Naprawdę w Szczecinie najbardziej klimatyczny pub. Problem w tym,że kliet sam musi szukać kelnerów, wiedzieć gdzie co zamówić, żeby zjeść lub się napić. Właściciele zróbcie coś z niemiłą obsługą, ustalcie jasne zadasy zrozumiałe dla klientów w której sali co można jeść i pić i pozwólcie jeść i pić w ogródku ( nie tylko piwo)! Macie super lokal- nie zmarnujcie tego!

Dodaj recenzję

Zapytania prowadzące do tej strony:

Szczecin barCeglanaNoweLokal
Powrót na stronę główną