" />

Gościniec Tradycja Poznań Stare Miasto

Reklama

3.7

Średnia ocena

Gościniec Tradycja

Nr 49 z 52 lokali w kategorii: Restauracje polskie, Poznań

Średnia ocena:  3.7 (2 recenzje, 14 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Gościniec Tradycja

Opis - Gościniec Tradycja

Staropolska lokalizacja, w samym w sercu kolebki państwa i kościoła polskiego, w jednej z najstarszych poznańskich kamienic Starego Rynku, należącej do Muzeum Narodowego w Poznaniu, czyni Gościniec Tradycja miejscem wykraczającym poza jego wymiar komercyjny.

Recenzje - Gościniec Tradycja

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 2

  Wystrój 4

  Obsługa 1

  Ceny 3

  Fatalnie Autor: Gość napisał(a) dnia 2020-01-03 22:41:42 Data wizyty: 2020-01-03 22:00 No tak obrazić kuchnie polską to chyba nikt nie potrafi. Mogłem stamtąd wyjść jak Pani kelnerka 10 razy wołała kucharza, a potem wyjaśniła, że później się dowiem co jest dostępne do zjedzenia, bo kucharz wynosi śmieci. O wodę zapytanie dostałem już po zupie, a brzmiało "a może chcecie coś do picia czy coś?". Gościniec "Chora Głowa" a nie Tradycja. No chyba, że tradycja robienia ludzi w balona, bo jedzenie było fatalne. Zupy uszły nie wiem czy z tego powodu, że byłem głodny czy że dobre. Raczej to pierwsze. Drugie danie i kotlety ziemniaczane jednak przelały czarę goryczy. Stary olej, za dużo jajek, a za mało ziemniaków. A za sos grzybowy rozumiem coś więcej niż grzyby z octem ze słoika. Żenada.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Już czekam na kolejny raz Autor: Gość napisał(a) dnia 2019-08-18 13:21:34 Data wizyty: 2019-08-18 13:00 Przepiękne, przytulne miejsce. Domowa atmosfera, wspaniali ludzie. No i jedzenie. Niezwykle choć z ducha polskie. Dopracowane do perfekcji. Cudny pieczony na miejscu chleb, domowy ketchup i smalec. Czekoladowe fondue to urzeczywistnienie marzeń każdego łasucha. Warto tam zawitac, tym bardziej, że ceny całkiem przyzwoite jak na stare miasto.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną