4.2

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.2 (0 recenzji, 3 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 0 recenzji

Informacje - Warszawski Sznyt

ul. Senatorska 2,
00-075 Warszawa
tel: (22) 829 20 50, 609 608 010
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Plac Zamkowy , Kolumna Zygmunta, Starówka, Heritage
Ilość miejsc przy stolikach: 80
Specjalność lokalu: nowoczesna kuchnia polska

Wydarzenia i imprezy w lokalu - Warszawski Sznyt

  • plaka 31.12.2017Szczęśliwy Nowy Rok
  • plaka 31.12.2017Sylwester
  • plaka 01.01.2018Szczęśliwy Nowy Rok
rozwiń więcej

Opis - Warszawski Sznyt

Warszawski Sznyt to restauracja łącząca w sobie dwie koncepcje kulinarne. Dwa poziomy lokalu usytuowanego w sercu warszawskiej Starówki tuż przy Placu Zamkowym oferują odmienne menu, wystrój i atmosferę. Na obu piętrach kuchnia ma charakter otwarty dzięki czemu zainteresowani mogą jawnie śledzić proces powstawania dań.

W dolnej części lokalu panuje swobodna atmosfera, zaś serwowane dania opierają się na kuchni międzynarodowej z przysmakami pochodzącymi bezpośrednio z wyjątkowego grilla opalanego drewnem dębowym. W karcie znajduje się bogaty wybór steków, ryb i owoców morza. Elementem aranżacji wnętrza lokalu, będącym dodatkowym walorem dla smakoszy steków, są wyeksponowane szafy z sezonowaną wołowiną. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór zestawów śniadaniowych podawanych codziennie od godziny 8.00.

Warszawski Sznyt będąc miejscem bardzo otwartym i przyjaznym nie zapomniał o najmłodszych gościach tworząc dla nich przestronną i bezpieczną strefę, w której spędzą czas na radosnej zabawie.

Na pierwszym poziomie restauracja ma bardziej elegancki charakter z kuchnią polską w nowej odsłonie. Wystrojem sala nawiązuje klimatu międzywojennej Warszawy. Tutaj w karcie odnajdziemy nowoczesną kuchnię polską, z takimi specjałami jak tatar z sarny, pierogi z cielęciną i suszonymi morelami w sosie z musztardy miodowej czy comber z sarny z szyszkami z białej kaszy gryczanej i jeżynami. Piętro jest otwarte dla gości od pory lunchowej.

Za jakość i smak serwowanych potraw odpowiadają Szef Kuchni Rafał Zaręba oraz Zastępca Szefa Kuchni Michał Węcławek.

Recenzje - Warszawski Sznyt

Brak recenzji, może dodasz pierwszą?

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Warszawski Sznyt

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną