4.7

Średnia ocena

Warszawski Sznyt

Nr 1 z 167 lokali w kategorii: Restauracje polskie, Warszawa

Średnia ocena:  4.7 (2 recenzje, 9 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Warszawski Sznyt

ul. Senatorska 2,
00-075 Warszawa
tel: (22) 829 20 50, 609 608 010
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Plac Zamkowy , Kolumna Zygmunta, Starówka, Heritage
Ilość miejsc przy stolikach: 80
Specjalność lokalu: nowoczesna kuchnia polska

Opis - Warszawski Sznyt

Warszawski Sznyt to restauracja łącząca w sobie dwie koncepcje kulinarne. Dwa poziomy lokalu usytuowanego w sercu warszawskiej Starówki tuż przy Placu Zamkowym oferują odmienne menu, wystrój i atmosferę. Na obu piętrach kuchnia ma charakter otwarty dzięki czemu zainteresowani mogą jawnie śledzić proces powstawania dań.

W dolnej części lokalu panuje swobodna atmosfera, zaś serwowane dania opierają się na kuchni międzynarodowej z przysmakami pochodzącymi bezpośrednio z wyjątkowego grilla opalanego drewnem dębowym. W karcie znajduje się bogaty wybór steków, ryb i owoców morza. Elementem aranżacji wnętrza lokalu, będącym dodatkowym walorem dla smakoszy steków, są wyeksponowane szafy z sezonowaną wołowiną. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór zestawów śniadaniowych podawanych codziennie od godziny 8.00.

Warszawski Sznyt będąc miejscem bardzo otwartym i przyjaznym nie zapomniał o najmłodszych gościach tworząc dla nich przestronną i bezpieczną strefę, w której spędzą czas na radosnej zabawie.

Na pierwszym poziomie restauracja ma bardziej elegancki charakter z kuchnią polską w nowej odsłonie. Wystrojem sala nawiązuje klimatu międzywojennej Warszawy. Tutaj w karcie odnajdziemy nowoczesną kuchnię polską, z takimi specjałami jak tatar z sarny, pierogi z cielęciną i suszonymi morelami w sosie z musztardy miodowej czy comber z sarny z szyszkami z białej kaszy gryczanej i jeżynami. Piętro jest otwarte dla gości od pory lunchowej.

Za jakość i smak serwowanych potraw odpowiadają Szef Kuchni Rafał Zaręba oraz Zastępca Szefa Kuchni Michał Węcławek.

Recenzje - Warszawski Sznyt

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 4

  Ceny 4

  Pyszne miejsce Autor: Gość napisał(a) dnia 2018-06-05 10:29:25 Data wizyty: 2018-06-01 16:00 Doskonałe jedzenie, jedno z najciekawszych miejsc w Warszawie. Obsługa nieco do poprawy, bo czas oczekiwania jest mimo wszystko za długi, ale generalnie warto czekać.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 4

  Ceny 5

  Rewelacyjne miejsce Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-12-29 08:19:41 Data wizyty: 2017-12-13 17:00 Super miejsce, tatar z sarny po prostu poezja smaku, steak również super. Wszystko świeże i pyszne. Polecam bardzo. Do lekkiej poprawy jedynie szybkość obsługi.

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Warszawski Sznyt

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną