Wydarzenia 1575241200

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 02.12 - 15.12

02grudnia
Wieczór Andrzejkowy 2019
@Restauracja U Pietrzaków, ul. Lipowa 20, Zielonka
Wydarzenie zobaczą tylko zaproszeni goście. Organizator może zezwolić gościom na zapraszanie innych osób.
05grudnia
103. Czwartek Social Media w Warszawie
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na grudniowe spotkanie, ostatnie w tym roku!

Kto wystąpi?

1. Monika Czaplicka z Wobuzz

Temat prezentacji: Uwiedź klienta!

O Monice słów kilka: jest z wykształcenia socjolożką. W branży marketingu internetowego działa od 2006 roku. Właścicielka agencji social media Wobuzz. Popularność przyniosła jej akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka” i fanpage „Kryzysy w social media wybuchają w weekendy”. Autorka „Zarządzanie kryzysem w social mediach”, współautorka „Biblii E-biznesu II”. Jesienią premierę ma „Uwiedź klienta – marketing w social mediach”. Prowadzi bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w dbaniu o reputację i
zarządzaniu kryzysami, social sellingu oraz komunikacji marek.
Spotkasz ją na konferencjach, gdzie występuje i dzieli się wiedzą. Mentoruje startupy.

2. Rafał Ferber z Runaways

Temat prezentacji: #MożnaInaczej - praca zdalna - benefit pracowniczy czy nowy standard pokoleniowy - case Runaways

W wielu ogłoszeniach o pracę "praca zdalna" znajduje kategorii "benefity" i firmy "łaskawie" pozwalają pracować przez X dni z domu. Czy w XXI wieku, mając do dyspozycji szybki internet, aplikacje do współpracy i komunikacji, potrzebujemy jeszcze fizyczne biuro?

O Rafale: jest "uciekinierem" ze świata korporacyjnego. Założył fanpage "Mordor na Domaniewskiej" a potem agencję "Runaways - social media & more", która obecnie zatrudnia ponad 75% swoich pracowników w modelu zdalnym. W trakcie swojej prezentacji opowie:
- Jak przebiegała jego droba z open space na Domaniewskiej do Zambsk Kościelnych
- Jak to się stało, że zaczął zatrudniać zdalnie
- Jakie są tego plusy a jakie minusy dla agencji, dla pracownika i dla Klienta
- Jakie błędy popełnił
- Czy narzędzia są ważne
- Czego nauczył się od millenialsów

3. Kuba Sagan z Feeders Agency i Mateusz Krasuski z BNP Paribas

Temat: Czy rozrywkę można mieć jak w banku? #CaseStudy

Opowiemy o tym, jak rozkręciliśmy jeden z najbardziej rozrywkowych fanpejdży w Polsce. I pewnie nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że sprawa dotyczy profilu… banku. Z naszej prezentacji dowiesz się jak w tej dość poważnej kategorii udaje nam się tworzyć treści pełne rozrywki, które sprzedają wartości marki i konkretne produkty bankowe.

Kuba jest współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym Feeders Agency, której misją jest karmienie feedu odbiorców wartościowymi treściami. Członek Zarządu KTR, zdobywca ponad 40-tu nagród branżowych, juror polskich i zagranicznych festiwali, dwukrotny zwycięzca Cannes Young Creatives.

Mateusz to Social Media Expert odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie skutecznej strategii komunikacji w mediach społecznościowych banku BNP Paribas. Ekspert z 6 letnim doświadczeniem w dziedzinie digital i brand marketingu. Wcześniej związany z firmą ubezpieczeniową Aviva, w której odpowiadał kampanię antysmogową #WiemCzymOddycham. W ramach jej powstał pierwszy w Polsce billboard oczyszczający powietrze.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
05grudnia
Sylwester 2019-20120
@Restauracja Stek Pasja, ul. Jutrzenki 119, Warszawa
zapraszamy na bal sylwestrowy
06grudnia
Networking w ciemności
@DIFFERENT - restauracja w ciemności, Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa
Na początek wszyscy zostawimy okrycia wierzchnie w szatni, a telefony komórkowe i wszystkie świecące przedmioty zamkniemy w przeznaczonych do tego szafkach. Niektórym pewnie trudno to sobie wyobrazić, że aż na 2,5 godziny zostaną bez telefonu i to w dodatku na spotkaniu networkingowym, ale o to w tym chodzi.

Będziemy doświadczać nie tylko utraty naszego głównego zmysłu -wzroku, a nie telefonu - ale także niezmąconej powiadomieniami i myśleniem o zrobieniu sobie zdjęcia do social mediów, uwagi.

Do sali wprowadzą nas niewidomi kelnerzy i kelnerki. Nie wiem, czy pamiętasz to z przedszkola, ustawimy się w pociąg, kładąc jedną rękę na ramieniu osoby przed nami i zostajemy zaprowadzeni do stolików, gdzie będzie czekać na nas pyszne i zdrowe śniadanie: świeże chrupiące pieczywo, sery, warzywa wędliny i napoje.

Po krzepiącym posiłku w bezpieczny i zorganizowany sposób zaczniemy przemieszczać się po sali, rozmawiając ze sobą, poznając się i doświadczając niezwykłych wrażeń. W kompletnych ciemnościach nasz mózg zaczyna wydzielać dopaminę i gwarantuję Ci, że kawa nie będzie już potrzebna.

Po kilku turach przemieszczania się po sali w kompletnej ciemności zapalimy światło i już w normalnych warunkach, zjemy drugie ciepłe śniadanie, jajecznicę, frankfurterki, a jeśli ktoś będzie jeszcze potrzebował pobudzenia, będzie kawa lub herbata.

Wszyscy jesteśmy zainteresowani podniesieniem naszych kompetencji komunikacyjnych i sprzedażowych na linkedin, tak więc odbędzie się krótka maksymalnie 30-minutowa prezentacja na temat storytellingu, z głównym naciskiem na wykorzystanie reguły zaangażowania i konsekwencji.

Czas zleci nam na pewno szybko, na koniec zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie i wrócimy do swojego życia odrobinę odmienieni.

Serdecznie zapraszamy Anna Bocheńska i Paweł Bronikowski
07grudnia
Święty Mikołaj i Kapela Góralska ! Trombity, okaryny i gajdy !
@Restauracja U Pietrzaków, ul. Lipowa 20, Zielonka
Przyjadą Górale, ze swoim cudnym graniem i śpiewaniem, w pięknych strojach, z pastorałkami, skrzypcami, heligonką, kontrabasem, gajdami, fujarkami, okarynami, fujarą sałaską, trombitą i rogiem pasterskim !

Będą świąteczne nastroje i zwyczaje, dużo muzycznej zabawy i dużo pięknej muzyki, autentycznego wspaniałego góralskiego folkloru. :)
Najbardziej czekamy na GAJDY i TROMBITY! Gajdy to instrument który ma miech ze skóry zwierzęcia, dwie piszczałki i można jeszcze przy nim śpiewać (tak , wygląda jak dudy:) ! To arcytrudne ! A trombita ... ma prawie 2 metry długości ! Jak z tego wydobyć dźwięk ? Oj, będzie się działo. Poznamy wspaniałe instrumenty i nauczymy się śpiewać z Góralami :) Bardzo gorąco zapraszamy !

INFORMACJE dla naszych nowych Słuchaczy:

O Filharmonii dla Dzieci:
Dotąd jej koncerty odwiedziło 10 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości.
Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Na ziemi wołomińskiej- twórczyni Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, który przez minione 12 lat odwiedziło ok 45 tys osób, w tym dużo dzieci :)

ZAPRASZAMY NA GÓRALSKIE MUZYKOWANIE!

Zamówienia można składać wysyłając e-mail na adres:
[email protected]
koszt biletu 15 zł /dzieci do roczku nie potrzebują biletu/ Wszystkie informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.

Biuro obsługi widza służy pomocą pod nr tel 737-169-961 pon-pt w godz 9-18, sob 9-14.
Zwracamy uwagę iż w dni koncertowe biuro jest zaangażowane w realizację koncertów i kontakt jest bardzo utrudniony.

Miejsce: Hotel u Pietrzaków, Zielonka ul. Lipowa 20
Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Wołomińskiego
Partnerzy projektu: Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce, Nuctech .
Organizator: Fundacja Perła Baroku / Prezes Fundacji i Dyrektor projektu Anna Szarek
http://filharmoniadladzieci.pl/
info / bilety: [email protected]
tel. 737 169 961
07grudnia
Warsztaty Izy Kamińskiej RANDKA W CIEMNO
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
07grudnia
Zaplanuj Marzenie - Podsumowanie roku 2019
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zbliża się koniec roku. Ostatni jego miesiąc to czas na refleksję i podsumowanie. Ten czas, kiedy warto się zatrzymać i popatrzeć wstecz. Kiedy warto pomyśleć nad tym co się udało, pogratulować sobie zwycięstw i wyciągnąć wnioski z porażek.

Podczas zimowej edycji #ZaplanujMarzenie6 będziemy w przedświątecznej atmosferze:

🖊 przypominać wszystko, co się wydarzyło w tym roku
🖊 uświadomimy, co było najważniejsze i jaki wydarzenia były momentami przełomowymi
🖊 nabierzemy dystansu i popatrzymy na ten rok z lotu ptaka
🖊 docenimy własne sukcesy i zrozumiemy co pomogło je osiągnąć
🖊 wyciągniemy wnioski z tego, co się nie udało i zrozumieć czemu dzięki temu się nauczyliśmy
🖊 wyzwalać się od ciężkich emocji oraz przebaczymy to, co nie udało nam się wybaczyć komuś lub sobie, aby nie zabierać zbędny bagaż w nowy rok

Będziemy pracować w grupach. Każda grupa będzie miała swojego lidera, który będzie pomogać, wspierać i kierować podczas całego procesu podsumowań.

Dobra zabawa 🤪 i ciepła atmosfera 🤗 są gwarantowane 🙃

❗ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Aby się zarejestrować, zaznacz „pójdę” oraz wypełnij formularz:
👉https://forms.gle/HQKmsbt89xq7irro8

Jak się przygotować do spotkania?
Najlepiej przejrzeć swój kalendarz lub pamiętnik, jeżeli prowadzisz i przypomnieć sobie, co się wydarzyło w przemijającym roku. Jeżeli były wyznaczone cele na rok 2019, warto je przejrzeć.

Co wziąć ze sobą?
Kalendarz, pamiętnik, długopis oraz najważniejsze - twórczy stan, otwarty umysł i dobry humor.

Z czym wyjdziemy ze spotkania?
Z podsumowaniem roku 2019. Z uświadomieniem sobie co i dzięki czemu udało nam się osiągnąć. Dowiemy się także czego nie zrealizowaliśmy i jakie wnioski z tego wyciągamy. Wykonamy pierwszy bardzo ważny etap, który jest niezbędny dla wyznaczenia celów na rok 2020.

Będę bezmiernie szczęśliwa mogąc wykonać podsumowanie razem z Tobą!
07grudnia
Zrób sobie prezent
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
🎁 Jak co roku zapraszamy na wydarzenie „Zrób sobie prezent” w Muzeum Warszawskiej Pragi!

To idealny pretekst, by spędzić czas z najbliższymi i własnoręcznie wykonać podarunki dla siebie i osób, na których nam zależy. W związku z trwającą w muzeum wystawą czasową „Praga sensorycznie”, każdy z tych prezentów będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów.

📅 7 grudnia (sobota)

🎁 Warsztaty dla małych i dużych, godz. 11.00-16.00
✂️ Warsztaty z rzemieślnikami w Pracowni Rzemieślniczej, godz. 10.00-18.00
🎵 Koncert Mikołajkowy Chór Kameralny SIRENES, godz. 16.45

Harmonogram warsztatów poniżej!
👉 Szczegółowe opisy oraz odnośniki do biletów i wejściówek na stronie:
http://bit.ly/ZrobSobiePrezent


🎟️ W tym dniu zwiedzanie wystawy stałej będzie bezpłatne. Wystawę czasową „Praga sensorycznie” będzie można zobaczyć za okazaniem biletu wstępu (bilet ulgowy 3 zł, bilet normalny 5 zł).

____________
Wydarzenie „Zrób sobie prezent” zostało zorganizowane dzięki wsparciu Fundacji LOTTO.
08grudnia
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Serdecznie zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 8 i 15 grudnia 🎀
➡ 13:00 - 16:00

Czas przedświąteczny jest wyjątkowym oczekiwaniem na to, co dla nas najmilsze - domowe ciepło, choinkę, prezenty. 🎄🎁
W Centrum Zarządzania Światem poczujemy magię świąt, tworząc wspólnie ozdoby na choinkę, stół wigilijny oraz kartki z życzeniami dla naszych najbliższych. 👨‍👩‍👧‍👦
Zabierzcie ze sobą dobry humor i uśmiech, czeka nas mnóstwo kreatywnej zabawy! :)

Wstęp wolny!
08grudnia

@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Pożegnanie materiału!

Piotrek Szumowski "Półczłowiek, półgłówek"
Na początku materiał miał nazwyać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozponowalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma rejacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

+ support: Andy Sosnowski / Andrzej Sosnowski

Bilety: 25zł (przedsprzedaż) / 35zł (w dniu wydarzenia | na bramce)
https://standupbilety.pl/event/921_warszawa-piotrek-szumowski-poczowiek-pogowek-support


Wydarzenie dla dorosłych!!!
--------------------------------------
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.
08grudnia
Steki 100g-10zł ,pizza ,burger
@Restauracja Stek Pasja, ul. Jutrzenki 119, Warszawa
Zapraszamy na steki z polędwicy wołowej 100g-20zł, steki wołowe 100g-10zł, pizza, burgery od 12-21 godz Jutrzenki 119 Warszawa
rezerwacja stolików 883 666 402 , 788840003 , [email protected]
08grudnia
„Praga sensorycznie”
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
„Praga sensorycznie” to wystawa w Muzeum Warszawskiej Pragi, na której muzealną przestrzeń można eksplorować wszystkimi zmysłami! Wystawa powstała z myślą o rodzinach z dziećmi. Angażując wszystkie zmysły – wzrok, słuch, dotyk, węch, a także zmysł równowagi i koordynacji – poznamy historię prawobrzeżnej Warszawy.

Wydarzenia towarzyszące wystawie:
👀 Spacery sensoryczne dla rodzin | „Praga sensorycznie”
🚶 Spacery sensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👂 Sensory Praga walks in English | „Praga sensorycznie”
👉 Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👃 Zmysły w mieście | „Praga sensorycznie”
👪 Zabawy z kuratorką – spotkania rodzinne | „Praga sensorycznie”
😛 Doświadczenie sensoryczne twórczą inspiracją – spotkanie dla rodziców lub opiekunów dzieci w wieku 2–5 lat
🎵 Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu

Pełny program wydarzeń towarzyszących:
http://bit.ly/Sensoryczne-Wydarzenia


👁️ O WYSTAWIE

Umieszczone na ekspozycji obiekty – najbardziej charakterystyczne budynki i miejsca prawobrzeżnej Warszawy z okresu XIX i XX wieku – odnoszą się do współczesnego układu przestrzeni miejskiej. Dzięki temu doświadczenia zdobyte w czasie zwiedzania wystawy można wykorzystać podczas spacerów po mieście. 🚶‍♀️

Wiele wrażeń rejestrujemy nieświadomie, choć wywołują w nas przeróżne emocje. Niektóre doświadczenia budzą w nas spokój, inne przytłaczają, a jeszcze inne wyzwalają radość i chęć życia.
Przy tworzeniu instalacji na wystawie skorzystaliśmy z zasad integracji sensorycznej, a materiały historyczne i wizualne bezpośrednio wiążą je z daną lokalizacją. Dzięki temu opisywane miejsca można zobaczyć w pierwotnym kształcie, porównać ze stanem obecnym, a także powąchać, usłyszeć i dotknąć. 🧠

Folder towarzyszący wystawie kierujemy do rodziców i opiekunów, którzy staną się przewodnikami swoich dzieci po wystawie. Mamy nadzieję, że zaproponowane aktywności zachęcą Was do spojrzenia na praską część miasta z innej perspektywy. 📖

Kuratorka wystawy: Karolina Jusińska
Pełny kolofon 👉 http://bit.ly/Praga-Sensorycznie

Muzeum Warszawskiej Pragi
📍 ul. Targowa 50/52
⏲️ Godziny otwarcia:
wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: godz. 10.00–18.00
czwartek: godz. 10.00–20.00
📅 W poniedziałki oraz 24, 25, 26 i 31 grudnia Muzeum jest zamknięte dla zwiedzających.

___________________

Patroni:
Fundacja SYNAPSIS, Fundacja Kultury bez Barier

Sponsor instalacji „Ptasie mleczko®”:
LOTTE Wedel

Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie” finansowane ze środków Partnera Fundacji LOTTO.
Powrót na stronę główną