Wydarzenia

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z tego tygodnia

12listopada
Spotkanie autorskie z Agnieszką Bolikowską
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Bolikowską, autorką książki „Jak wreszcie zacząć mówić w języku obcym? Dla wszystkich, którzy stracili nadzieję” wydawnictwa PASCAL.
Książka Agi to koło ratunkowe dla tych, którzy od wielu lat próbują się nauczyć języka obcego. Dzięki tej książce poznacie doświadczenia innych ludzi w przełamywaniu wewnętrznych blokad, a co najważniejsze – zagłębicie się w autorską metodę uczenia dorosłych 6 ‘o’ Method®, opatentowaną w krajach Unii Europejskiej.

Spotkanie poprowadzi Michał Meyer - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Znany z programów komediowych: Szymon Majewski Show, SNL Polska (polska edycja amerykańskiego programu Saturday Night Live Polska) oraz wielu seriali, m.in. "Druga szansa", "Singielka", "Prawo Agaty" i "Zakochani po uszy". Można go zobaczyć w takich filmach, jak: "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy i "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie. Występuje też z grupą kabaretową „Obustronni ludzie”.

Przyjdźcie do Centrum Zarządzania Światem 12 listopada o godz. 19:00 i odważcie się mówić w języku obcym razem z nami!

Wstęp wolny!

___________________________________________

Agnieszka Bolikowska jest neofilolożką, iberystką, metodolożką, kulturoznawczynią i doktor nauk humanistycznych. Tytuł doktora uzyskała na University of Maryland (USA). Przez blisko 10 lat wykładała na uczelniach w Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku. Dla szwedzkiego Storytela prowadziła autorski podcast językowy I hear you. Wystąpiła na TEDx, gdzie opowiedziała o swojej metodzie i Językodajni - najbardziej przyjaznej szkoły językowej dla dorosłych, gdzie w kameralnej atmosferze można wyzbyć się lęku przed mówieniem w języku obcym. Prowadzi Akademię Trenerów, w trakcie której szkoli licencjonowanych trenerów Metody Sześciu Otwarć, a także warsztaty wyjazdowe i cieszące się dużą popularnością stacjonarne spotkania językowe tylko dla dorosłych.
Kocha się śmiać i czytać, lubi dobre jedzenie, jogę, spontaniczne wyprawy w nieznane i regenerujące pobyty z dala od cywilizacji.

12listopada
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47A, Warszawa
Karolina & Mariusz- Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe, a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach. Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają... Koncertują głównie w restauracjach, pubach, hotelach na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego, niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni , wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka. W swoim szerokim repertuarze mają utwory prawdziwych ikon muzyki pop-rock, np. Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Patrycji Markowskej, Whitney Houston, Adele, Pink, Alishia Keys i wiele innych. Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnonym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Talent i praca Karoliny zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach. Scena jest jej domem! Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
13listopada
Poławiacze Pereł Improv Teatr w Centrum Zarządzania Światem
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Listopad to przedostatnie spotkanie z Poławiaczami Pereł Improv Teatr w 2019 r. w Centrum Zarządzania Światem. Zapraszamy! :)

Data: 13 listopada 2019 r.
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny, wyjście płatne (do kapelusza). :)
Miejsce: Centrum Zarządzania Światem, Stefana Okrzei 26, Warszawa

www.polawiaczeperel.pl
www.facebook.com/Polawiacze

"Poławiacze Pereł" Improv Teatr to grupa improwizacyjna, którą założył Przemek Buksiński. W skład "Poławiaczy" wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Poławiacze to:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski

www.polawiaczeperel.pl
www.facebook.com/Polawiacze

Czym jest improwizacja (Improv)?
To sztuka tworzenia "tu i teraz". To sprawdzian dla kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia. Można jeszcze dodać, że to zmieni Wasze życie, ale to chyba byłoby przesadą.
13listopada
Urodziny 13Win - ekstra rabaty
@13Win, ul. Krypska 52/54, Warszawa
13 listopada 13Win obchodzi piąte urodziny! :)

W tym dniu czekają na Was specjalne rabaty i promocje!

 Czekamy na Was przez cały dzień! :)
14listopada
WINNE I nieWINNE smaki Włoch
@CALABRIA Trattoria Pizzeria, ul. Warszawska 58c, Warszawa
🇮🇹14 listopada zapraszamy na degustację włoskich win, którą poprowadzi znany polski enolog i sędzia konkursów winiarskich Marek Gałaj.
🧀Do każdego wina proponujemy małą przekąskę.
🍷Cena zaproszenia 89 PLN.
✔Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest rezerwacja.
📞Informacje : 602464901 lub 22 4785701 lub 889555522
15listopada
Degustacja
@13Win, ul. Krypska 52/54, Warszawa
Już 15 listopada zapraszamy na degustację win z winnicy - Vinedos y Bodegas Pablo - Nowość w 13Win!!!:)Rezerwujcie czas i miejsca!!! :)

Nowa winnica i nowe, ekscytujące wina na półce!

Vinedos y Bodegas Pablo to rodzinna winnica położona w apelacji Carinena w Almonacid de la Sierra (Saragossa) na około 100 hektarach. Antonio Hernandez założył ją w 1760 roku. Silna tradycja winiarska, tradycyjna uprawa głównie rodzimych odmian (Garnacha, Carinena i Vidadillo), charakterystyka terenu (wysokość od 550 do 750 m) oraz szczególne cechy mikroklimatu nadają winom szczególnego charakteru.

Vinedos y Bodegas Pablo to 6 nowych etykiet, w tym np-  "Menguante Vidadillo" Do Carinena- wino z prawie wymarłej odmiany odkrytej zaledwie kilka lat temu przez winiarza.
O winach będzie opowiadał autor bloga

Nasz Świat Win

Robert Dąbrowski
16listopada
Praskie Atelier | Artystyczne warsztaty rodzinne
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
🖌️ Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin.

Będzie wesoło, kreatywnie i ciekawie. Wykorzystując przeróżne materiały, stworzymy prace, które będą odnosiły się do praskich motywów i historii. Inspiracji poszukamy na wystawie i za muzealnym oknem. Czy uda nam się zauważyć co decyduje o wyjątkowym charakterze Pragi? 🎨
Każde warsztaty będą zorganizowane wokół jednego hasła, które będzie punktem wyjścia do twórczej zabawy.
Zapraszamy!


👪 Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat
👥 Liczba uczestników: 30 osób
⌚ Czas trwania: 90 minut
🎫 Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna, dostępne w Muzeum i online
http://bit.ly/Praskie-Atelier-bilety


KALENDARIUM:
📅 28 września (sobota), godz. 10:30
🛣️ Ulica

📅 5 października (sobota), godz. 10:30
🏘️ Kamienica

📅 19 października (sobota), godz. 12:30
🛍️ Bazar
Uwaga: w tym dniu zajęcia wyjątkowo zaczynają się o 12:30!

📅 2 listopada (sobota), godz. 10:30
⛪ Świątynia

📅 16 listopada (sobota), godz. 10:30
🌳 Park

📅 30 listopada (sobota), godz. 10:30
🌊 Rzeka

📅 14 grudnia (sobota), godz. 10:30
🎄 Święta
17listopada
Gęsina na Św. Marcina w Rest. Baczewskich
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Wydarzenie zobaczą tylko zaproszeni goście. Organizator może zezwolić gościom na zapraszanie innych osób.
17listopada
17listopada
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 10, 17 i 24 listopada
➡ 13:00 - 16:00

10 listopada
Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada. 👣Ten ważny moment w historii Polski, to doskonała okazja do opowiedzenia dzieciom o historii ich kraju. 🇵🇱 Jest to też dobry moment do wspólnego wykonania prac plastycznych symbolizujących nasz naród. 🎨

17 listopada
Zwierzaki liściaki! 🍂🍁
Na tej animacji dowiecie się jak w prosty sposób zrobić z jesiennych liści niesamowite zwierzaki - myszki, wiewiórki, a nawet jeżyki!🐿️🐭🐞

24 listopada
Andrzejki w Centrum Zarządzania Światem. 💫❣️
Tego dnia zapraszamy naszych najmłodszych gości na wróżby andrzejkowe. Stworzymy też wspólnie magiczne czapki, których nie powstydziłby się prawdziwy czarodziej. Czeka nas ogrom dobrej zabawy! :)
Powrót na stronę główną