Restauracje Warszawa Mokotów

Reklama

Dzielnica Warszawa Mokotów

Możesz wybrać bardziej dokładną lokalizację, aby jeszcze szybciej znaleźć szukany lokal:

Boston Port

kategoria: Restauracje rybna, Warszawa

Średnia ocena:  4.3 (23 recenzje, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.7

Obsługa5.0

Ceny5.0

ul. Okolska 2 (Przedłużenie Odyńca, róg Puławskiej 101),
02-509 Warszawa
tel: 604 440 315

Godziny otwarcia:

Okolica: Park Dreszera, Wodny Park - Warszawianka , Królikarnia, Kościół Św. Michała, Korty tenisowe Warszawianki, Puławska 101
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 85
Ilość miejsc przy stolikach: 24
Specjalność lokalu: Doskonałe zupy, świeże ryby, owoce morza, sałatki

Opis

Skromny lokal często zwany "kultową budą" na Mokotowie istnieje od 1994 roku. Prowadzony przez pasjonata dobrej kuchnii i wybornego jedzenia. Jest nim specjalista z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka - Maciej Szczykutowicz - skromnie nazywa siebie kierownikiem szatni.

Przedsięwzięcie ma format rodzinny i specjalizyje się w daniach z ryb. Znany jest z doskonałej jakości zup rybnych w kilku odmianach. W karcie znajdziemy szybkie budżetowe zestawy jak również ryby w kategorii ULTRAFRESH czyli pozyskane poniżej 48h od połowu.

W ofercie znajdują się również poprawne owoce morza (zupa z kalmara, szaszłyki z krewetek, małe ośmiorniczki , macki dużych ośmiornic, małże nowozelandzkie czy krewetki w panko).

Spokojnie można wpaść ze znajomymi, którzy ryb akurat nie jadają. Kuchnia Boston Portu oferuje również klasyki kuchni polskiej jak np. rosół na królewski stół, żurek czy schabowy na światowym poziomie a nawet stek wołowy New York ze szkockiej wołowiny. Sporą popularnością cieszą się sałatki wegetariańskie oraz te z łososiem czy kurczakiem.

Lokal oferuje dania na wynos oraz dostawę zamówionych dań pod wskazany adres własnym transportem. Usługa ta cieszy się dobrą renomą wśród odbiorców. Nie pozwalają się prześcignąć w jakości świadczonych usług.

Taka Tajka

kategoria: Restauracje tajska, Warszawa

Średnia ocena:  5.0 (0 recenzji, 4 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Rakowiecka 39a,
02-521 Warszawa
tel: 797 977 333

Godziny otwarcia:

Okolica: Park, metro, Pole Mokotowski, , Urokliwe kamienice Mokotowa
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 80zł
Ilość miejsc przy stolikach: 2-12
Specjalność lokalu: Khao Soi

Opis

Taka Tajka to świeżo otwarta restauracja tajska na warszawskim Mokotowie, a dokładnie przy ulicy Rakowieckiej 39a.

Z pewnością nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem Takiej Tajki, ponieważ już z zewnątrz przyciąga wzrok przechodniów. Charakterystyczna fioletowa kolorystyka oraz kolorowy neon bijący z ogromnych okien, na pewno zwrócą Waszą uwagę.

Taka Tajka mimo niewielkich rozmiarów wprawia w osłupienie swoim wnętrzem. W aranżacji panuje połączenie nowoczesnego stylu z charakterystycznymi tajskimi elementami. Po wejściu przywita Was złota figurka tajskiego bożka, stojącego na straży kuchni. Wystarczy się nieco rozejrzeć, żeby dostrzec więcej egzotycznych akcentów: tajskie maski na ścianie czy charakterystyczne neonowe zęby.

Z zakątków Azji Taką Tajkę przeniósł na Mokotów Michał, który podróżując wzdłuż i wszerz, zakochał się w Tajlandii. Pokochał jej naturę, obyczaje, a przede wszystkim jej tradycyjną kuchnię. Po wielu miesiącach spędzonych w tym kraju, w końcu postanowił przywieźć jej skrawek do Polski, otwierając autentyczną tajską restaurację. A zrobił to po swojemu, czyli bez drogi na skróty.

Chciał, aby kucharze znali się na tajskiej kuchni - zaprosił czterech Tajów do Warszawy. Chciał mieć najlepsze składniki - znalazł importera tajskich towarów. Chciał serwować najsłodsze mango w środku zimy - ściągnął je prosto z Peru.

A co z wystrojem restauracji? W tej kwestii Michał zwrócił się o pomoc do znanego mu architekta wnętrz - Kacpra Gronkiewicza. Razem pracowali już przy innym lokalu Michała - Aurze - pierwszym w Polsce bourbon barze, za którego Kacper otrzymał nagrodę “A Design Award” oraz nominację do nagrody Dezeen.

Średnia ocena:  4.8 (0 recenzji, 4 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Suwak 15,
02-676 Warszawa
tel: 723 723 206

Godziny otwarcia:

Okolica: dzielnica biurowo-mieszkalna, zielona, spokojna, , cicha
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 120
Ilość miejsc przy stolikach: 156

Opis

Nowoczesny wystrój, stonowane kolory i wygodne kanapy to pierwsze rzeczy, które rzucają się w oczy gdy wchodzimy do restauracji Moffo w Focus Hotel Premium Warszawa. Ten lokal to idealne miejsce na biznesowy lunch, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Tu odkryjecie pyszne dania kuchni międzynarodowej w ciekawych aranżacjach naszego Szefa Kuchni.

Tele Barek

kategoria: Jedzenie na telefon, Warszawa

Średnia ocena:  4.3 (28 recenzji, 55 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.4

Obsługa4.9

Ceny5.0

ul. Studencka 29 (róg Wałbrzyskiej),
02-761 Warszawa
tel: (22) 497 77 33, 506 091 276

Godziny otwarcia:

Okolica: osiedle strzeżone, pawilony, wejście od Śródziemnomorskiej

Opis

Zapraszamy do lokalu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18.
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od godziny 10. Minimalna wartość zamówienia wynosi 30 zł.

Serwujemy dania kuchni polskiej i nie tylko.
Oferujemy pełną obsługę cateringową dla firm i instytucji. Dostarczamy posiłki na wszelkiego rodzaju szkolenia, imprezy firmowe oraz organizujemy żywienie zbiorowe na terenie całej Warszawy.

Klientom indywidualnym oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych (przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie).

Promocje: cena za zestaw lunchowy wynosi 14,00 zł.

Krepy francuskie

kategoria: Naleśnikarnie, Warszawa

Średnia ocena:  3.8 (0 recenzji, 4 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Białej Floty 8/U1,
02-654 Warszawa
tel: 606 173 102

Godziny otwarcia:

Okolica:
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 40 zł
Ilość miejsc przy stolikach: 15
Specjalność lokalu: nalesniki, kawa

Opis

Krepy francuskie to miejsce, gdzie można spróbować oryginalnych naleśników francuskich. Mamy do zaoferowania Państwu ponad 15 różnych smaków na słodko i na słono, na mące gryczanej i pszennej. Również mamy pyszną kawę i aromatyczną herbatę. A jak krepy francuskie to i klimat też ma być francuski! Zachęcamy do odwiedzenia :)

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Odyńca 15,
02-608 Warszawa
tel: (22) 844 35 00

Godziny otwarcia:

Opis

Zielnik Cafe urzeka skandynawską prostotą i ręcznie malowanymi motywami ziół. Tysiące migoczących świec, zapach owoców i kwiatow, świeżo palonej kawy, a w sezonowym ogródku w Parku Dreszera, odgłosy ptaków i wszechobecna zieleń wokół 40 stolików. Zapraszamy.

Papu

kategoria: Restauracje międzynarodowa, Warszawa

Średnia ocena:  3.6 (1 recenzję, 48 głosów)

Jedzenie4.0

Wystrój4.0

Obsługa4.0

Ceny3.0

Al. Niepodległości 132/136,
02-554 Warszawa
tel: (22) 856 77 88

Opis

Restauracja "PAPU" to magiczne miejsce na warszawskim Mokotowie. Otwarta w maju 2005 roku urzeka miłą, ciepłą atmosferą i profesjonalną obsługą. Wygodne kanapy w otoczeniu niezliczonych butelek win, bukiety zawsze świeżych kwiatów i aromat autorskiej kuchni w doskonałym wydaniu.

La Stella

kategoria: Pizzerie, Warszawa

Średnia ocena:  3.3 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Pizzeria La Stella specjalizuje się w szeroko pojętej kuchni włoskiej z elementami kuchni bałkańskiej.
Oferujemy pizzę i szerokie menu potraw wykwintnych w formie i treści, przyrządzanych według oryginalnych receptur z najwyższej jakości surowców. 

Gospoda Pod Kogutem

kategoria: Restauracje polska, Warszawa

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Rakowiecka 43a (róg Opoczyńskiej),
02-521 Warszawa
tel: (22) 849 08 78

Godziny otwarcia:

Opis

Przytulny lokal z wydzielonym barem. Idealny na biesiady wódeczkowe, świetne miejsce do spotkań "naszej klasy". Kuchnia polska domowa ze smaki babcinymi. Specjalność prosie w całości, golonka w piwie, pierogi, smalec gratis.W okresie przedświatecznym zalecana rezerwacja.

Bowl Pub

kategoria: Pub & Drink Bar, Warszawa

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Naszą specjalnością jest ogranizacja spotkań integracyjnych oraz szkoleń (rzutnik i telebim do prezentacji). Atmosfera, jaką podczas takich spotkań stwarzamy jest niepowtarzalna i sprzyja nawiązywaniu przyjacielskich relacji pomiędzy bawiącymi się pracownikami.