Reklama
obrazek

Nie masz pewności, jaka kuchnia będzie tą, na którą masz dziś ochotę? Skorzystaj z listy, gdzie prezentujemy najlepsze restauracje międzynarodowe w Warszawie. Restauracje z kuchniami z całego świata przed Wami.

Średnia ocena:  4.3 (43 recenzje, 104 głosy)

Jedzenie4.9

Wystrój5.0

Obsługa4.8

Ceny4.6

Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa
tel: 509 060 050

Godziny otwarcia:

Okolica: Stadion Polonii Warszawa, Dworzec Gdański, Fort Legionów, Intraco, ul. Gen. W. Andersa, Muranów

Opis

Szanowni Państwo, Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że nasza restauracja została otwarta w nowej lokalizacji: Bonifraterska 17 w budynku North Gate. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas oraz wypróbowania nowej karty stworzonej przez Jarosława Uścińskiego.

Kilka słów o nas
Restauracja Moonsfera została otwarta w czerwcu 2005 roku na 6 piętrze w Polskim Komitecie Olimpijskim na Wybrzeżu Gdyńskim 4. Od kwietnia 2024 została przeniesiona na Bonifraterską 17 do budynku North Gate. Wejście główne do restauracji znajduję się od ulicy Generała Władysława Andersa. Szefem kuchni i właścicielem restauracji Moonsfera jest Jarosław Uściński, którego autorskie dania zaskakują smakiem, jakością i oryginalnością. Dobrze dobrany zespół restauracji sprawi, że każdy poczuję się wyjątkowo.

Jarosław Uściński
Szef kuchni i właściciel restauracji MOONSFERA, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, menadżer Reprezentacji Polski Kucharzy Profesjonalnych, wielbiciel i mistrz BBQ, członek drużyny BBQ Kings Polska z którą zdobył wicemistrzostwo świata. Tak mówi o sobie i swojej pasji: Wciąż uczę się smaków: jem wszystko, co napotkam na swojej drodze i zapamiętuję. Tak buduję swój słownik smaku, to moja pasja. Prowadzenie restauracji to dla mnie radość tworzenia potraw, które zachwycą gości nieprzewidywalnymi, fascynującymi, nowatorskimi kompilacjami smaków i aromatów, które stworzą harmonię dzięki spotkaniu wyobraźni szefa kuchni z wiedzą i wrażliwością sommeliera.

Restauracja czynna jest w godzinach:
Poniedziałek – czwartek 12:00 - 22:00
Piątek- Sobota 12:00 - 23:00
Niedziela 12:00 - 21:00

Średnia ocena:  3.9 (0 recenzji, 6 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Suwak 15,
02-676 Warszawa
tel: 723 723 206

Okolica: dzielnica biurowo-mieszkalna, zielona, spokojna, , cicha
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 120
Ilość miejsc przy stolikach: 156

Opis

Nowoczesny wystrój, stonowane kolory i wygodne kanapy to pierwsze rzeczy, które rzucają się w oczy gdy wchodzimy do restauracji Moffo w Focus Hotel Premium Warszawa. Ten lokal to idealne miejsce na biznesowy lunch, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Tu odkryjecie pyszne dania kuchni międzynarodowej w ciekawych aranżacjach naszego Szefa Kuchni.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zielnik Cafe urzeka skandynawską prostotą i ręcznie malowanymi motywami ziół. Tysiące migoczących świec, zapach owoców i kwiatow, świeżo palonej kawy, a w sezonowym ogródku w Parku Dreszera, odgłosy ptaków i wszechobecna zieleń wokół 40 stolików. Zapraszamy.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

DownTown Restaurant & Steakhouse słynie ze spektakularnego bufetu śniadaniowego przy dźwiękach harfy i wyśmienitych i soczystych steków przygotowanych z pasją i dbałością o najwyższą jakość. Szef Kuchni Mariusz Jeznach zaprasza na tematyczne lunche i Niedzielny Brunch ze stacją gotowania na żywo.

Freta 33

kategoria: Restauracje międzynarodowa, Warszawa

Średnia ocena:  2.3 (1 recenzję, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrój1.0

Obsługa1.0

Cenyb/d

Opis

Niepowtarzalna atmosfera Rynku Nowego Miasta wkrada się do restauracji FRETA 33, w której możesz kosztować pyszne jedzenie słuchając w tle sączącą się muzykę. Przyjdź, a nigdy tego miejsca nie zapomnisz. Zapraszamy.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Villa Foksal otoczona pięknym, dużym ogrodem usytuowana jest w samym centrum miasta. Naszym Gościom polecamy urozmaicone menu z akcentami kuchni polskiej i włoskiej, którego uzupełnieniem jest bogaty wybór wina z wielu regionów świata. Serdecznie zapraszamy.

Średnia ocena:  4.1 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Polecamy kuchnię niecodzienną ogólnoświatową z elementami własnych niestandardowych pomysłów wykwintnych dań, w miłej atmosferze pięknym tarasem i oryginalnym wystrojem wnętrza oraz profesjonalną obsługę naszych gości. Zapraszamy wszystkich chętnych na smakowitą wycieczkę kulinarną.

Papu

kategoria: Restauracje międzynarodowa, Warszawa

Średnia ocena:  3.6 (1 recenzję, 49 głosów)

Jedzenie4.0

Wystrój4.0

Obsługa4.0

Ceny3.0

Al. Niepodległości 132/136,
02-554 Warszawa
tel: (22) 856 77 88

Opis

Restauracja "PAPU" to magiczne miejsce na warszawskim Mokotowie. Otwarta w maju 2005 roku urzeka miłą, ciepłą atmosferą i profesjonalną obsługą. Wygodne kanapy w otoczeniu niezliczonych butelek win, bukiety zawsze świeżych kwiatów i aromat autorskiej kuchni w doskonałym wydaniu.

Hotel Cyprus***

kategoria: Restauracje międzynarodowa, Książenice

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Mazowiecka 121a,
05-825 Książenice
tel: (22) 734 34 53

Opis

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt położony na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego, o architekturze nawiązującej do klimatu śródziemnomorskiego. Naszym gościom zapewniamy odpowiednie miejsce zarówno do spotkań biznesowych jaki i towarzyskich.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 53 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Podwale 25,
02-261 Warszawa
tel: (22) 635 63 14

Opis

W zabytkowej kamienicy przy staromiejskiej ulicy Podwale, pomiędzy pomnikiem „Małego Powstańca” a Barbakanem mieści się unikalna restauracja Podwale - Kompania Piwna.