Reklama
obrazek

Nie masz pewności, jaka kuchnia będzie tą, na którą masz dziś ochotę? Skorzystaj z listy, gdzie prezentujemy najlepsze restauracje międzynarodowe w Krakowie. Restauracje z kuchniami z całego świata przed Wami.

Średnia ocena:  4.5 (28 recenzji, 55 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.8

Ceny4.4

Plac Szczepański 2,
31-011 Kraków
tel: 512 308 493

Godziny otwarcia:

Okolica: Teatr bagatela, Sukiennice, Kościół Mariacki
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 120

Opis

Witaj w legendarnych Scandalach!
Nasza restauracja i coctail bar Scandale Royal to miejsce, które trudno sklasyfikować. Trochę skandaliczne, trochę funky... Po prostu nasze. Zapraszamy na sezonową, autorską kuchnię w niecodziennym wydaniu.

Sprawdź co dokąd dzisiaj zaprowadzi Cię fantazja szefa kuchni oraz naszych barmanów. Jeśli koktajle, to tylko na Szczepańskim w Scandalach! Bar - czyli serce naszego lokalu - łączy dwa światy Scandali - dobry styl i autentyczną ekstrawgancję. Wpadnij do nas na poranną kawę, koktaje do fantastycznych brunchy oraz na nocne rozmowy przy czymś mocniejszym.

Nasza Załoga wprowadza niecodzienną i przyjazną atmosferę. Swoją wiedzą na temat alkoholi zabiorą Cię w najdalsze zakamarki świata.
Wykorzystujemy własne syropy, świeże owoce i warzywa. Nasz bar pracuje ramię w ramię z kuchnią, żeby składniki wykorzystywane były w prawie 100%. Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdyby nasze koktajle nie były odrobinę skandaliczne i fantazyjne. Wpadniecie spróbować?

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 46 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Serdecznie zapraszamy!

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Św. Marka 16 (róg ul. Św. Jana), Stare Miasto,
31-018 Kraków
tel: (12) 422 16 80

Opis

Restauracja Farina to kwintesencja Krakowa - łączy tradycję z nowoczesnością, polskość z wielokulturowym charakterem miasta. Znajdą tu Państwo zarówno tradycyjne polskie dania jak również potrawy kuchni śródziemnomorskiej – świeże ryby i owoce morza, domowe makarony.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 47 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Serwujemy dania z akcentami gruzińskimi o bogatym i wyraźnym smaku. Chcemy w jak największym stopniu odzwierciedlić klimat Gruzji importujemy wina, które cieszą się dużym powodzeniem. Również możemy się pochwalić oryginalną wodą gruzińską BORJOMI.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Radzikowskiego 109 (Crown Piast Hotel),
31-342 Kraków
tel: (12) 683 26 00

Opis

W przestronnych, eleganckich wnętrzach Restauracji Anturium z panoramicznym widokiem na ogród, serwowane są wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Potrawy przygotowywane ze starannością przez naszego Szefa Kuchni, są dowodem jego kunsztu i fantazji.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Krakowska 68,
32-085 Modlnica
tel: (12) 419 20 00

Opis

Przytulna restauracja z letnim hiszpańskim patio znajdująca się na terenie zespołu dworsko-parkowego Dwór w Tomaszowicach. Restauracja słynie z tradycji wytwornych bankietów i przyjęć oraz zapewnia fachową obsługę organizowanych tu konferencji i imprez okolicznościowych.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 43 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. 28 Lipca 17A,
30-233 Kraków
tel: (12) 425 33 90

Opis

Zapraszamy do Restauracji w Willi Decjusza, która mieści się w renesansowym pałacu na Woli Justowskiej, położonej w malowniczym parku niedaleko Lasku Wolskiego. Restauracja usytuowana jest w przestronnych piwnicach Willi. Czerpie ona z najlepszych tradycji kulinarnych świata.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 43 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Nadwiślańska 6 (Hotel Qubus Kraków),
30-527 Kraków
tel: (12) 374 5 100

Opis

Restauracja „Ogień” - to niezwykłe miejsce tuż nad Wisłą, zlokalizowane w Qubus Hotel Kraków.W klimatyzowanej restauracji serwowane są wyśmienite potrawy z karty menu, która nawiązuje kompozycją smaków do czterech pór roku.W eleganckich, ciepłych wnętrzach.

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 44 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Floriańska 35 (Św. Marka 20),
31-020 Kraków
tel: (12) 433 71 27

Opis

Wyjątkowe, XVI wieczne mury tworzą niezapomniany klimat wnętrz Restauracji Unicus. Przygotowane przez uznanego Szefa Kuchni Rafała Targosza i serwowane przez uśmiechniętą i profesjonalną obsługę dania zachwycą nawet najbardziej wymagających Gości.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 55 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zielone Tarasy na dachu biurowca Herbewo z obłędnym widokiem na Kraków. Patrząc na kościół Mariacki i Wzgórze Wawelskie na tle Beskidów zastanawiamy się co jeszcze pysznego możemy dla Was ugotować i co ciekawego możemy Wam pokazać? Mamy mnóstwo świetnych pomysłów, zapraszamy na Zielone Tarasy!