Reklama
obrazek

Nie masz pewności, jaka kuchnia będzie tą, na którą masz dziś ochotę? Skorzystaj z listy, gdzie prezentujemy najlepsze restauracje międzynarodowe w Lublinie. Restauracje z kuchniami z całego świata przed Wami.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Lublinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Lublin 17Dąbrowica 1Zemborzyce Tereszyńskie 1

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 55 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Bronowicka 2,
20-301 Lublin
tel: (81) 745 57 09

Opis

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Restauracji Hotelu "Lwów". Posiadamy pięć klimatyzowanych sal o niepowtarzalnym wnętrzu, które w połączeniu z wyśmienitymi daniami serwowanymi przez naszego Szefa Kuchni umilą Państwu pobyt w naszej restauracji. Zapraszamy na świeżo warzone piwo naszego browaru.

Hotel Restauracja Korona

kategoria: Restauracje międzynarodowa, Zemborzyce Tereszyńskie

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 56 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.0

Zemborzyce Tereszyńskie 97A,
20-515 Zemborzyce Tereszyńskie
tel: (81) 503 20 02

Opis

Zapraszamy Państwa do restauracji, w której poszczycić się możemy wykwintną kuchnią i profesjonalną obsługą. Różnorodność naszej kuchni zapewni satysfakcję najbardziej wymagającym podniebieniom. W naszym menu znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne polskie dania, jak i kuchnię śródziemnomorską.

Średnia ocena:  2.4 (1 recenzję, 52 głosy)

Jedzenie1.0

Wystrój2.0

Obsługa1.0

Ceny1.0

Opis

Restauracja Oranżeria stwarza doskonałe warunki i okazje do udanych spotkań oraz wspólnego, radosnego świętowania. Poprzez liczne udogodnienia dla różnych grup Klientów, jesteśmy miejscem przyjaznym zarówno rodzinom z małymi dziećmi, jak również biznesowi.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 52 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Hotel Focus posiada klimatyzowaną restaurację oraz letni taras z ogrodem. W bogatym Menu serwowanym przez Szefa Kuchni znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne, polskie dania jak i potrawy kuchni międzynarodowej.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Oczarujemy nawet Gości z najbardziej wyszukanymi gustami. Oferujemy szeroki wybór trunków z siedmiu stron świata. Serwujemy koktajle wprowadzające w cudowny nastrój. Proponujemy kawę przygotowana na wiele magicznych sposobów.

Średnia ocena:  3.2 (1 recenzję, 52 głosy)

Jedzenie2.0

Wystrój4.0

Obsługa4.0

Ceny2.0

Opis

Pierwszy browar restauracyjny w Lublinie Warzymy na miejscu trzy rodzaje piwa. Cały proces warzenia odbywa się na oczach gości zgromadzonych w lokalu.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Lubomelska 14-16,
20-067 Lublin
tel: (81) 531 84 00

Opis

Restauracja czynna jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 12:30-22:30, i dostępna jest również dla gości z zewnątrz. Nasze menu zmienia się w rytmie pór roku. Kompozycje bogatych, smacznych i urozmaiconych potraw przygotowane są z najwyższą starannością.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, które jest urzekające i z pewnością oczaruje każdego kto pragnie nakarmić także swoją duszę spożywając dania w niepowtarzalnej atmosferze.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 54 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Trzy Romanse Hotelu Wieniawski to doskonałe oraz odpowiadające wszelkim oczekiwaniom miejsce, gdzie nie tylko dobrze zjesz, ale także skosztujesz najlepszych gatunków białego i czerwonego wina.

Średnia ocena:  4.4 (11 recenzji, 49 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.8

Opis

Restauracja NIEZNANA. to jeden z najbardziej eleganckich lokali, jakie oferuje Lublin. Nasza restauracja jest popularnym miejscem organizacji kolacji, bankietów i kameralnych przyjęć weselnych.